אזור המהמר הגדול ברשת

חדש ב-telesport . אזור מהמר משוכלל עם עשרות טבלאות, אלפי נתונים, כתבות מקיפות, המלצות, טיפים וממשק בלעדי - טבלת פצועי שחקני NBA

יום ראשון 03 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

telesport  גאה להשיק את אזור המהמר המחודש. כשנה ו-3 חודשים לאחר שהיינו האתר האינטרנט הראשון שמשיק אזור מהמר, אנו שמחים לאפשר לכם לגלוש באזור המהמר, האיכותי והמשוכלל בישראל.

האזור יכלול את כל הממשקים הישנים והמוכרים כמו קידום יומי למשחקי הליין, סיקור מיוחד על משחקי ה-NBA שצפויים באותו יום, עשרות טיפים והמלצות, טבלאות כל הליגות ומאות נתונים כמו המשחקים האחרונים בין הקבוצות, ממוצעי ספיגה וכיבוש ונתונים רבים אחרים.

גולת הכותרת של האזור החדש תהיה הממשקים החדשים והבלעדיים שלנו:

"טבלת פצועי NBA" – מדי יום נציג לכם את הרשימה המעודכנת ביותר של השחקנים הפצועים בליגת הכדורסל הטובה בעולם. הרשימה תהיה מעודכנת במהלך היום עד שעות הערב, שעון ישראל. נציג בפניכם את שמות השחקנים, סוגי הפציעה והמועד המשוער לחזרתם לשחק. לכניסה לטבלה לחץ כאן.

"הימור עולמי" – מומחי telesport עוקבים מספר פעמים ביום אחר אתרי ההימורים ברחבי העולם. אנו נבחן עבורכם את הכיוונים של המהמרים בעולם בנוגע למשחקי הכדורגל בישראל ובחו"ל, ונציג בפניכם טיפים יחודיים להשקעה בווינר בהתאם למגמות השקעה בעולם (שירות זה יינתן בתשלום). לכניסה לאזור להימור עולמי לחץ כאן.

SMS" ליין" – telesport מציגה מזה כשנה באופן בלעדי את לוח משחקי הווינר ועדכונים בזמן אמת. אנו מעדכנים את כל הימורי הליין על כל סוגיהם. מעתה ניתן יהיה להירשם לקבלת תוצאות SMS גם של ההימורים המיוחדים כמו מספר קרנות בכדורגל ומספר שלשות בכדורסל. לרשימת משחקי היום לחץ כאן.


לכניסה לאזור המהמר החדש לחצו
כאן.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק