צסקא שוב אכלה אותה

טורניר הערוץ הראשון הרוסי: בית"ר ירושלים גברה על צסק"א מוסקבה בתוצאה 0:1. עמית בן שושן כבש את השער היחיד של האלופה בטורניר בדקה ה-76, מבישול של טוטו תמוז

יום שלישי 29 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
בית"ר ירושלים רשמה ניצחון יוקרתי הערב (שלישי) על צסק"א מוסקבה בתוצאה 0:1 במשחק השני והאחרון שלהן במסגרת טורניר הערוץ הראשון הרוסי. כובש השער: עמית בן שושן (76).

התמודדות זו היתה לפרוטוקול בלבד, מכיוון שאף אחד מהקבוצות לא יכולה להעפיל לגמר הטורניר. בית"ר ירושלים הפסידה 3:0 לשחטיור דונייצק במשחק הפתיחה. גם צסק"א מוסקבה כשלה מול דונייצק, כשהפסידה לה בתוצאה 3:1.

בשל הקור הקשה השורר בירושלים, וכנראה גם בגלל אי חשיבותו של המשחק, מעט מאוד צופים הגיעו כדי לצפות בו. האוליגרכים הרוסים, ביניהם רומן אברמוביץ', ממלאים את תא הכבוד.

מחצית ראשונה:

בית"ר פתחה מעט טוב יותר את המחצית הראשונה, אך לא הצליחה לחדור לתוך הרחבה של הרוסים. מהעבר השני, האדומים של צסק"א התגוננו בצורה טובה, ובהמשך השתלטו על מרכז השדה והמשחק עבר לרחבה של בית"ר.

בדקה ה-6, בואטנג בעט מכ-25 מטרים, אך הבעיטה גבוה מעל השער.

בדקה ה-10, אלדונין פרץ באגף שמאל והגביה לריקארדו, שנגח מכ-6 מטרים החוצה.

בדקה ה-19, ברוכיאן ניסה את מזלו עם בעיטה מרחוק. הכדור החזק שלו החטיא במעט את השער.

בדקה ה-21, קראסיץ' ניצל טעות בהגנת בית"ר כדי לבעוט מכ-25 מטרים כדור שפספס את השער בסנטימטרים בודדים.

בדקה ה-28, רומולו בעט לשער מחוץ לרחבה, אך הכדור שלו מחוץ למסגרת.

מחצית שניה:

בדקה ה-48, ריקארדו פרץ באגף ימין, שטראוס יצא אליו בצורה לא טובה והחלוץ בעט מזווית מעט לא נוחה אל הרשת החיצונית של השער הריק.

בדקה ה-59, ואגנר לאב השתחרר מבן יוסף ברחבה ובעט מקרוב, שגיא שטראוס היה במקום כדי לקלוט את הכדור.

בדקה ה-63, דודו בעט כדור חזק לשער על סף הרחבה בצד ימין. שטראוס קרא היטב את המהלך והדף את הכדור מצוין לקרן.

בדקה ה-76, עמית בן שושן העלה את בית"ר ל- 0:1. לאחר מסירה של טוטו תמוז, החלוץ ניצל טעות קשה בהגנת הרוסים כדי לדחוק את הכדור מקרוב פנימה.


הרכב בית"ר ירושלים: שגיא שטראוס, שמעון גרשון, אריק בנאדו (שמוליק קוז'וקין 46'), תומר בן יוסף, דוד אמסלם (שי חדד 66'), כריסטיאן אלברז (יואב זיו 67'), דרק בואטנג, מיכאל זנדברג (חן עזריאל 46'), רומולו (עמית בן שושן 46'), אבירם ברוכיאן ו-ויסה (טוטו תמוז 67').

לעיניי כ-150 צופים. איצטדיון טדי, ירושלים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק