הנבואה הגשימה את עצמה

ליגת העל: בסופו של עניין פרדי דוד השלים עם העצב של ירידת מכבי הרצליה לליגת ה-2: לא השגנו נקודות וזה העונש ששילמנו. אדרי: צריכים להתבייש בעצמנו. ניצן: חוויה לא נעימה

שבת 24 מאי 2008
אשר גולדברג

נקבעה זהות היורדת הראשונה לליגה הלאומית בעונה הבאה: מכבי הרצליה. חניכיו של פרדי דוד, שועל המאבקים, נכנעו 3:0 מול מכבי חיפה בקרית אליעזר. הרצליה שבה לליגה השנייה, לאחר כשנתיים רצופות בליגת העל. 

מאמן הקבוצה, פרדי דוד, שהיה גם שותף לרגעים הרבה יותר שמחים בקבוצה אמר בסיום: "התחושות לא פשוטות. אני מרגיש המון עצב, עברנו חודש לא פשוט בכלל. כאשר לא מצליחים לכבוש, לא מצליחים לספוג נקודות וזה הוביל לירידה הדראסטית̠בסיום העונה. 

"בסופו של דבר ירדנו, הנבואה דיי הגשימה את עצמה. אם זה ככה, כנראה שזה היה צריך לקרות. אני לעצמי חושב שהיינו צריכים להשאר, אבל זה לא קרה צריך להסתכל הלאה". דוד גם נשאל לגבי המשך עתידו בהרצליה: "אין לי תשובות רגߢ לאחר סיום העונה, זה לא יאה למועדון ולי אישית". 

כפיר אדרי, שהיה שותף לימים הרבה טובים בקריירה הארוכה אמר: "אין מה לעשות, התחושות לא פשוטות. מי שלא מצליח לנצח, כנראה שזה ייעודו בליגה של הבכירות. המאמן נתן לנו הߛל, אנחנו לא הצלחנו ואנחנו צריכים להתבייש. הכדורגל הוא אכזרי, אבל צריכים להמשיך הלאה".

איתמר ניצן, השחקן הצעיר במועדון אמר בסיום: "לא פשוט לשחקן צעיר כמוני לרדת ליגה, אבל זה אמור לחשל אותי לקראת ההמשך. למרות שספגתי כߨטיס אדום, האמנתי בקבוצה, זה לא הצליח, אי אפשר לבוא בטענות דווקא עכשיו, זהו תהליך שהחל לפני כחודש ואנחנו משלמים עליו".תגובות

טלספורט בפייסבוק