0

צפו בערב ההוקרה לרלף

כאלף אנשי ספורט הגיעו לשפיים, כדי לברך ולהוקיר תודה לרלף קליין. מיקי ברקוביץ': רלף הוא כל הכדורסל הישראלי

יום שני 26 מאי 2008
שלמה חסיד
מאות אנשי ספורט, ביניהם בעיקר כדורסלנים רביӝ, הגיעו ביום א' בערב למתחם "הטירה", כדי לחלוק לרלף קליין, אחד מגדולי כדורסלני ומאמני בכל הזמנים. 

את האירוע ארגנו וניהלו ראשי ה"אולטרס": אילן השועל וטל מלכה, שבמשך שנה ארגנו את האירוע הקסום, אליו הגיעו גם ספורטאים מהעەלם. 

גדול כדורסלני ישראל בכל הזמנים, מיקי ברקוביץ' אמר: "מבחינתי רלף קליין הוא כל הכדורסל הישראלי. יש לי איתו זכרונות אדירים, שבו הזכיה בגביע אירופה ב-1977 והמקום השני באליפות אירופה עם נבחרת ישראל. ההשגים האלה לא יחזרו עוד". 

דורון ג'מצ'י: "רלף התייחס לשחקנים כמו אל בני אדם. אין הרבה אנשים כאלה. כל הכבוד לאוהדים, שעבדו על ערב למופת, אבל לא הם היו צריכים לארגן את הערב הזה". 

אילן השועל וטל מלכה Ӕזמינו כאמור גם שחקנים שלא שיחקו במכבי תל אביב. אחד מהם הוא שמעון אמסלם שאמר: "רלף אימן אותי בהפועל תל אביב במשך שנתיים. אלה היו שנתיים מדהימות. למדתי ממנו המון וראיתי כמה איכפת לו וכמה הוא רוצה לנצח בכל משחק. הוא אדם מדהים".&nbsͰ;

קליין חלה לפני מספר שנים במחלת הסרטן, נלחם בה והצליח להבריא. צוות TELESPORT מאחל עוד שנים רבות של בריאות ואושר לרלף קליין ומשפחתו.

צילום  ועריכה: אביחי קרבצ'יק

תגובות

טלספורט בפייסבוק