וויליאמס הדיחה את אובזילר

רולאן גארוס: ציפי אובזילר נתנה משחק מצויין, אך הפסידה לונוס וויליאמס 6:2,4:6,6:3 וסיימה את דרכה בטורניר היוקרתי. משחקו של דודי סלע הופסק במהלך המערכה הראשונה בשל גשמים

יום שני 26 מאי 2008
מערכת TELESPORT
 ציפי אובזילר שלנו סיימה היום כצפוי את דרכה בטורניר הרולאן גארוס, אחרי שהפסידה לונוס וויליאמס 6:2,4:6,6:3 לאמריקנית המדורגת שמינית בעולם בסיבוב הראשון של הטורניר.

ציפי, שנראתה טוב במשחק, התקשתה מול העוצמה בחבטות של וויליאמס, שהצליחה לשבור אותה פעמיים במערכה הראשונה בדרך לניצחון 3:6. במערכה השנייה ציפי הדהימה את וויליאמס כשחזרה מפיגור 4:1 לניצחון מדהים 4:6, אך וויליאמס לא התרגשה וניצחה בקלות את המערכה המכרעת 2:6 בדרך לניצחון במשחקȠכולו.

וויליאמס תפגוש בסיבוב השני את סלימה ספאר הטוניסאית, שניצחה בסיבוב הראשון את סטפון דובואה הקנדית.

מערכה ראשונה: 3:6 לוויליאמס

אובזילר פתחה עם ההגשות ועלתה ליתרון ראשון במשחק. ונוס התקשתה מאוד מול אובזילר וניצחה בקושי את המשחקון השני בשובר שיוויון בדרך ל-1:1. ציפי המשיכה לשלוט בקצב המשחק ושמרה על ההגשות שלה בקלות מפתיעה. השבירה הגיעה במשחקון החמישי, כאשר אובזילר לא הצליחה לשמור על ההגשות שלה והאמריקנית עלתה ליתרון 2:3 במערכה.

וויۜיאמס שמרה על ההגשות שלה, אך ציפי לא ויתרה על המערכה וניצחה את המשחקון השביעי בדרך ל-4:3 במערכה. וויליאמס שמרה על ההגשות והשיגה שבירה נוספת במשחקון התשיעי בדרך לניצחון 3:6 במערכה.

מערכה שנייה: 4:6 לאובזילר

וויליאמߡ פתחה עם ההגשות וניצחה את המשחקון הראשון, אך אובזילר אותתה שהיא לא מתכוונת לשמש תפאורה וחזרה מיד לשיוויון במערכה. אובזילר הדהימה עם פתיחה של 0:40 במשחקון השלישי, אותו הגישה האמריקנית, אך וויליאמס עשתה קאמבק וניצחה את המשחקון בשובר שיוויון בדרך ל-1:2 במערכӔ.

אובזילר נשברה לראשונה במשחקון הרביעי, אך למרות זאת ציפי לא נשברה והדהימה את וויליאמס עם שבירה משלה וצימקה ל-3:4 את הפיגור שלה במערכה. ציפי שמרה על ההגשה שלה והשלימה שלושה משחקונים רצופים בדרך ל-4:4 במערכה. אובזילר המשיכה לאמלל את וויליאמס ושוב שברה את האמריקנית ועשתה מהפך כדי לעלות ליתרון 4:5. ציפי השלימה קאמבק מדהים וניצחה 5 משחקונים בדרך ל-4:6 מדהים במערכה.

מערכה שלישית: 2:6 לוויליאמס

המערכה החלה עם שתי שבירות רצופות בדרך ל-1:1 מהיר במערכה. וויליאӞס היתה הראשונה לשמור על ההגשות שלה ועלתה ל-1:2. וויליאמס הוסיפה עוד שבירה ועלתה ל-1:3 במערכה. ציפי המשיכה להדהים. היא ניצלה את הטעויות של וויליאמס בהגשות ושברה בחזרה כדי לצמק ל-2:3.

וויליאמס עלתה ל-0:40 במשחקון השישי והצליחה לשמור על ההגשות שߜה כדי לעלות ליתרון 2:5 במערכה המכרעת. וויליאמס ניצלה את העייפות של אובזילר ושברה אותה במשחקון האחרון בדרך ל-2:6 ו-1:2 במשחק כולו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק