יש לנו את הכלים לנצח

מאיר טפירו, קפטן בני השרון ונבחרת ישראל מאמין כי קבוצתו יכולה לעשות היסטוריה:"יש לנו את הכלים לנצח, אך נצטרך להתעלות". שארפ:"הבענו לרגע האמת"

יום שני 26 מאי 2008
שלמה חסיד

מכבי ת"א ובני השרון ערכו אחר הצהריים את האימון המסכם לקראת המשחק המרכזי מחר (שלישי) בפיינל פור הישראלי. הדריכות בשני המחנות הגיעה לשיאה.

רכז הקבוצה, וויל ביינום לא רואה תסריט בו קבוצתו תפסיד: "אנחנו מוכנים לחלוטין, עשינו הכנה מצוינת. אנחנו כבר אחרי המשבר שהיה לנו ואחרי שלושה שבועות אני חושב שננצח ולא מאמין שנפסיד להם פעם רביעית ברציפות".

השחקן המשתפר של מכבי בחצי העונה האחרונה, עומרי כספי אמר: &quoŴ;אין צורך להסביר מה חשיבות המשחק, כולם מוכנים וכולם יתנו 300 אחוז, בני השרון זה משימה קשה ויש לנו את כול הכבוד אליה, אך אנו באים לנצח".

הקפטן של הצהובים, דרק שארפ בטוח שהקהל הצהוב יחייך בסוף: "הגענו לרגע הېמת, אסור לנו לפספס. כולנו נצטרך להביא את כול מה שיש לנו ויותר מזה. אני מאמין שהקהל שלנו ישמח מחר כי הקבוצה מוכנה והדריכות גבוהה, אנחנו מוכנים".

מאיר טפירו, קפטן בני השרון שהיה קרוב מאוד לגעת באליפות אשתקד, Ļאמר: "יש לנו הזדמנות לעשות היסטוריה, אני חושב שיש לנו את הכלים לנצח את מכבי, אך נצטרך להתעלות. מכבי קבוצה מצוינת, כולם יודעים את זה. מה שהיה בליגה נגמר, זה לא רלוונטי. זה משחק אחד ואני מאמין שיהיה קרב שהצופים יהנו".

מלך הכדורים החוזרים של הליגה, נ'דודי איבי נותן כבוד ליריבה: "יש לנו את כול הכבוד למכבי בת"א, לא צריך להסביר נגד מי אנחנו משחקים, אנחנו מכירים אותם והם אותנו ולא נראה לי שיהיו הפתעות, מצפה לנו ערב מהנה ואני מקווה שננߦח".

תגובות

טלספורט בפייסבוק