וואטס אפ דוק?

גוק ריברס ובוסטון לא הובילו אפילו פעם אחת במהלך המשחק והובסו בדטרויט 75:94. אנטוניו מקדייס (21 נק' ו-16 ריב') הצטיין בפיסטונס שהישוותה את הסדרה ל-2:2

יום שלישי 27 מאי 2008
שקד רובין
המשחק הרביעי בסדרת גמר המזרח נערך לפנות בוקר בפאלאס שבהובורן הילס, דטרויט. אחרי שניצחו בבוסטון גארדן וגנבו לסלטיקס את יתרון הביתיות, רק בכדי לאבד אותו מיד אח"כ במשחק מספר 3, ידעו הפיסטונס שהם חייבים ניצחון בכדי להישאר בתמונת הסדרה וכۚ עשו.

התוצאה הסופית יכולה קצת לרמות, כיוון שרוב דקות המשחק הפיסטונס הובילו בהפרש שנע בין 5 ל-10. מצד שני, 10 נקודות הפרש בסדרה הזו הן שוות ערך פחות או יותר ל-20 הפרש בסדרה המקבילה במערב.

בוסטון לא השכילה להוביל אפߙלו פעם אחת במשחק (!!!) והניצחון של הפיסטונס לא הוטל בספק אפילו לרגע קטן. ה-0:0 בתחילת המשחק היה הפעם האחרונה בה הראה לוח התוצאות שיוויון ומשם פתחו חניכיו של פליפ סונדרס בטירוף כדי לקבוע 0:10 ולאותת על הכוונות להמשך. 8 נק' מתוך ה-10 היו שייכות לאӠטוניו מקדייס, שנתן את משחקו הטוב ביותר בסדרה עד כה וסיים עם 21 נק', 16 ריב' והגנה מעולה כמו תמיד. 

ריפ המילטון הוסיף 20 משלו ב-80% מהשדה וראשיד הוסיף 14. אבל את הערך המוסף קיבלה הפעם דטרויט מג'ייסון מקסיל שעלה מהספסל כדי לקלוע 14 נק' ב-1̰0% מהשדה וגם סיפק את ההיי-לייט של המשחק כאשר נתן גג פשוט מדהים לקווין גארנט, שהיה לבד בצבע בדרכו לדאנק אימתני ולא הבין מאיפה הגיח לו הרוקי.

גארנט הצליח להתאושש לבסוף מהמבוכה וסיים עם 16 נק' ו-10 ריב', אך היה רחוק מאוד משיא יכולתו. גם פול פירסȠסיים עם 16 אך עשה זאת כמעט רק מהעונשין (10 מ-11) כאשר מהשדה הוא קולע 6 בלבד ובאחוזים מזעזעים. 

ג'יימס פוזי עם 11 מהספסל ופרקינס עם 10 ניסו לעזור אך משחק רע של שני הגארדים, ריי אלן ורייג'ון רונדו, שסיימו רק עם 15 נק' משותפות, סתם את Ӕגולל על סיכויי הסלטיקס, שקלעו רק שלשה אחת כל המשחק (!!!) וגם באספקט זה ספגו מהלומה כואבת מהפיסטונס שצלפו פעמיים שלמות מחוץ לקשת.

המשחק החמישי בסדרה יערך בבוסטון גארדן בלילה שבין רביעי לחמישי (3:30 לפנות בוקר).

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק