גאסול מצטרף ללייקרס

נ.ב.א: אלוף העולם וסגן אלוף אירופה, חתם בשורות הלייקרס ועם קובי בראיינט ואנדרו ביינום, הקבוצה של פיל ג'קסון מועמדת רצינית לאליפות. טוני פארקר נפצע וייעדר בשורות הספרס

יום שישי 01 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

בתחילת העונה קובי בראיינט איים שוב לעזוב את הלייקרס, בטענה שהיא לא תחרותית. הלילה קיבל קובי סיבה מצויינת להישאר בלייקרס.

הקבוצה של קובי ופיל ג'קסון, עשתה רכש מרשים ביותר, כשהחתימה הערב את פאו גאסול, הסנטר הספרדי הנהדר של ממפיס ושל נבחרת ספרד.

גאסול מצטרף ללייקרס, שתעביר תמורתו לממפיס את קוואמי בראון המאכזב, ארון מקי, הרוקי סטרינסטון ובחירת דראפט של 2008 ו-2010.

בנוסף תקבל ממפיס את זכויות הראשונים על מארק גאסול, אחיו של פאו גאסול, שנבחר כבר ע"י הלייקרס ומשחק העונה בג'ירונה הספרדית.

הלייקרס, שנראית לא רע בכלל העונה, החתימה את גאסול, שיתפוס את עמדה מספר 5 במקומו של אנדרו ביינום הפצוע, שייעדר תקופה ארוכה.

גאסול מסוגל לשחק גם בעמדה 4 וכאשר גאסול יחבור לביינום באיזור הצבע, עם קובי בראיינט ודרק פישר בקו האחורי, הקבוצה של פיל ג'קסון בהחלט יכולה לראות את עצמה כמועמדת רצינית לאליפות ראשונה, מאז עזיבתו של שאקיל.

מכה לספרס - פארקר נפצע

החלומות של סן אנטוניו ספרס לזכות באליפות שנייה ברציפות בנ.ב.א נפגעו קשות עם ההודעה שטוני פארקר עלול להיעדר עד לסיום העונה.

פארקר, שנבחר בשנה שעברה לשחקן המצטיין של סידרת הגמר, עבר הערב (שישי) בדיקת MRI שקבעה שהוא סובל מדלקת בקרסול השמאלית

שחקן נבחרת צרפת, שנעדר משני המשחקים הקודמים של הספרס, לא ייסע עם קבוצתו לששת משחקי החוץ הנותרים של הקבוצה.

העונה פארקר קלע ממוצע של 19.2 נקודות למשחק וחילק בממוצע 6.1 אסיסטים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק