לא יודע למה זה קורה

אלי גוטמן לא מבין איך קבוצתו שמטה יתרון בדקות קריטיות, במשחק בו הפועל ת"א ואשדוד נפרדו בתיקו 1:1. אלון חזן: "אין לי שום סיבה לא להרגיש מאוכזב. הנקודה הזו עושה לנו עוול"

שבת 02 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
אכזבה רבה היתה בהפועל תל אביב בעקבות התיקו שהושג באשדוד לאחר שהקבוצה הובילה 0:1 עד הדקה ה-85.

המאמן אלי גוטמן: "אני לא יודע למה זה קורה. אין לי תשובה מדויקת למה ספגנו. באנו מוכנים, ידענו לאיזה משחק אנחנו הולכים. נתנו לאשדוד לשלוט במגרש ולצאת למתפרצות. זה בדיוק כמו במשחק נגד סכנין ונגד כפ"ס. היינו קרובים לנצח, וספגנו שער ממצב נייח. ההחמצה של פאביו היא ההחמצה של המשחק כי במצב של 0:2 המשחק היה גמור. תיקו לפני המשחק באשדוד בחוץ זה לא רע אך בהתאם לנסיבות אני מאוכזב".   

גליל בן שאנן: "מאכזב מאוד לקבל גול בדקות האחרונות, אך זה המשחק ואין מה לעשות. אנחנו עובדים כל השבוע על בעיטות חופשיות, וזה מצער לקבל גול כזה בדקה כזאת". 

אלון חזן: "אין לי שום סיבה לא להרגיש מאוכזב. קיבלנו גול מקרן. 90 דקות הפועל ת"א שיחקה בחלק המגרש שלה. הגענו למצבים מצוינים. אני לא כועס על חוסר המזל. החמצנו הרבה. מזל שכבשנו שער בדקה מאוחרת. הנקודה הזו עושה לנו עוול".

"אני מקווה שבמשחקים הבאים נוכל להשיג יותר. הקבוצה משחקת טוב כבר שלושה משחקים. חסר לנו מזל. אם לא נשחק כדורגל טוב, לא יהיה לנו סיכוי. אני בעד כדורגל חיובי, בלי קשר אם אתה בתחתית. הקבוצה שלנו שיחקה כדורגל חיובי".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק