עדיין ריאלי לסיים מקום 2

ליגת העל: מאמן מכבי חיפה, רוני לוי עדיין מאמין כי ניתן למרות ההתרחקות מהצמרת לסיים במקום המוליך לאירופה: נתניה שיחקה מצויין. עטר: נלחמנו טוב וניצחנו. שטראובר: נמשיך להישאר צנועים

שבת 02 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

חגיגה גדולה הייתה ביציעים של מכבי נתניה, הקהל של הקבוצה עודד ללא הפסקה לאחר הניצחון 0:2 הנהדר מול מכבי חיפה בקרית אליעזר. הקהל של חיפה זרק חפצים על רוני לוי, בדרישה ממנו להתפטרות מיידית. 

רוני לוי, מאמנה של מכבי חיפה, אמר בעצב בסיום: "בהחלט מאכזב. דווקא פתחנו טוב את המשחק. לא תרגמנו טוב את המשחק שלנו לשערים, לעומת זאת נתניה עשתה זאת טוב וחבל. 

בהחלט בכפר סבא, הייתה לנו את התצוגה היותר טוב שלנו. חבל שהיום לא הצלחנו לתרגם את זה, בק"ש היה משחק קשה. כן סה"כ התחזקנו טוב, ובמסגרת התירוצים חסרים לנו מסיללה ופנטאני. אני חושב שיש לנו קבוצה טובה מאוד.  אני אנתח את המשחק, אני אראה מה לא בסדר, אני אנסה לתקן. עדיין ריאלי לסיים במקום שני בסיום העונה".

לקראת המפגש מול בית"ר במחזור הבא: "זה לא ריאלי לדבר במונחים כאלה. אנחנו צריכים לשחק טוב יותר, ואז נוכל לדבר על דברים אחרים כגון אליפות" על קריאות ההתפטרות מצד הקהל: "היה איצטדיון של 10 אלף איש, עומדים כאן מאחורי עשרה אנשים שלא נקראים עבורי קהל". 

הצד המנצח, ראובן עטר: "הבאנו שחקנים איכותיים בפגרה. למרות שהיינו במקום השני, ראינו שחסר איכות במשחק. שחקנים מנוסים, הבאנו שלושה כאלה. לשמחתי שניים מהם שיחקו טוב, השלישי פחות בכושר. כרגע המטרה לאגור נקודות. בשבוע שעבר שיחקנו רע וניצחנו. הפעם נלחמנו טוב מאוד, משלבת עם זה כדורגל יפה וטוב. היום זה בא לידי ביטוי.

"איתי שכטר עשה המון עבודה. דרך עבודה קשה, הוא יחזור לתקופה טובה יותר. אני מרוצה על מה שהוא עשה היום". על ההגעה לחיפה: "לא צריך לקרוא נגד מאמן בכל מצב של קבוצה. הפן האישי שלי זה מחמיא לי מאוד, שרוצים אותי כאן. אני גדלתי כאן, אני מרגיש שזה הבית שלי. זו עונה שישית שלי בנתניה. רואים שהקבוצה שידרגה את עצמה, והיא נראית קבוצת צמרת". - סיכם המאמן המאושר. 

השחקן המצטיין, לירן שטראובר, ששבר את שיא אי ספיגת שערים (648 דקות): "אני נהנה במכבי נתניה מאוד מאוד. אני לא חושב שיש כאן אחד שלא נהנה. הגיעו לכאן שלושה זרים בשבוע שעבר, הם נהנו מאוד כאן. 

"אנחנו לא עובדים על הפן החברתי, זה בא לנו לבד. יש כאן אנשים נהדרים, אנחנו יחידה אחת. בואו נעשה את מה שצריך לעשות הכי טוב. ההגנה שלי שיחקה טוב מאוד. אנחנו ממשיכים להשאר צנועים, נעבוד קשה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק