סמכויותיו של אבוקסיס יורחבו

בהפועל תל אביב החליטו שאלי גוטמן חייב סיוע מיוסי אבוקסיס גם בתחום של שיחות עם שחקנים וקידום מקצועי, כדי להציל את האדומים מירידה

יום ראשון 03 פברואר 2008
אשר גולדברג
בהפועל תל אביב מתכוננים למשחק בשבת הקרובה נגד מכבי פתח תקווה ומאמנם לשעבר, גיא לוזון. האוהדים מתכננים קריאות מחאה והפגנות במהלך המשחק נגד לוזון, אבל המצב הנוכחי בקבוצה חייב שינוי.

בהפועל תל אביב החליטו להרחיב את סמכויותיו של עוזר המאמן, יוסי אבוקסיס, כדי שיקבל יותר ביטוי בתפקידו ויהיה יותר דומיננטי לנוכח המריבות והאשמות המילוליות בין השחקנים, ששולחים חיצי ביקורת אחד על השני ולכיוון המאמן אלי גוטמן. 

"הכדורגל של גוטמן פחדני"

בסוף השבוע האחרון כינס גוטמן את שחקניו ואמר להם לא להוציא דברים מחדר ההלבשה לתקשורת, אך כנראה הלחץ הגדול בקרב המועדון לא יכול להשאיר את שחקני הפועל ת"א אדישים למצב הקבוצה.

שחקן בהפועל לא נשאר אדיש וביקר את ההתנהלות של הקבוצה: "זה לא יאמן, הולך כאן מגדל בבל. מי שלא מקבל את חולצת ההרכב, פותח פה ג'ורה על חבריו לקבוצה.מפליא , אבל שחקנים כמו באדיר, אנטבי, דגו, והבולגרים שמלכלכים עליהם, שותקים".

לגבי התנהלותו של אבקוסיס הוסיף אותו שחקן: "הוא משאיר את הטיפול לאלי גוטמן,שמעדיף עכשיו לשמור על עצמו, בלי כותרות בתקשורת".

גם כלפי המאמן אלי גוטמן נשמעה ביקורת , בעיקר על משחקו הפחדני ועל הצבתו הלא ברורה של הבלם , טופוזקוב במשחק אמש : "הכדורגל שלנו הוא פחדני, שום קבוצה לא פוחדת מהפועל ת"א.יודעים שאנחנו באים לגנוב גול, ולעשות הגנה. 

ממש לא סופרים את המשחק שלנו כי משחק על מתפרצות בלי קישור וסדר מיקצועי, אינו שווה דבר גם אם ננצח במקרה, כמו נגד מכבי הרצליה ".

בהפועל יעקבו השבוע אחרי נבחרת ניגריה באליפות אפריקה, כשמצפה להגעתו חזרה של השוער וינסנט אניימה, שאינו זוכה שם לדקות משחק.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק