זה מתסכל. היינו טובים

ליגת העל: מאמנה של מכבי תל אביב, ניר לוין לא הסתיר את אכזבתו מהתיקו 0:0 מול בית"ר ירושלים. יצחק שום: לא הגיע לנו יותר מנקודה

יום ראשון 03 פברואר 2008
אשר גולדברג

לא כדורגל גדול, אבל משחק הקרבה של מכבי תל אביב, שלא הצליחה לנצח בתיקו 0:0 מול בית"ר ירושלים באיצטדיון בלומפילד. המנצחת הגדולה, זוהי מכבי נתניה.

יצחק שום אמר בסיום: "לא הגיע לנו יותר מנקודה, זה מה שהגיעה לנו וקיבלנו אותה. זה אותם השחקנים, הם עלו והם ניסו. אנחנו נמצאים בעונה לא קלה, אע"פ שחושבים שבית"ר אין לה יריבות. היו גם נפילות לפעמים, המחצית השנייה הייתה יותר טובה. אין בחירה מתי להיות טוב.

"מכבי ת"א נתנו פייט מצויין, במצבים הטובים לא הבקענו, וכמעט קיבלנו שער. אני לא יודע אם כל שבוע נשחק אותו דבר, יהיו משחקים מאוד קשים עד סוף העונה" - סיכם שום.

ניר לוין, שבנה על הניצחון, התאכזב בסיום: "זה מתסכל, אבל בגלל שזו בית"ר לא ניצחנו, סיימנו בתיקו. היו הרבה דברים טובים במשחק, ההשתלבות של השחקנים החדשים.

"בסך הכל לאחר נתניה, היום נראנו ממש טוב. בכל מרכיבי המשחק, גם הגנתית וגם התקפית. לא ידענו לנצל הזדמנויות. אנחנו צריכים ליצור רצף, בית"ר זו קבוצה שכובשת לקראת הסיום. בהתחשב בכך, זה מעודד ששמרנו על שער נקי". 

על הזרים החדשים: "ראינו את הפוטנציאל שיש בהם, אני מאמין שבהמשך הם יתנו יותר". על המשך הליגה: "מצבנו עדיין לא טוב, המחשבה היא על ההשארות. אם לפני חודש היינו במומנטום, המציאות החזירה אותנו מיד למטה. במשחק הבא נראה מספר שחקנים שלא שיחקו היום. אני מקווה שמגמת השיפור תהיה".

מנג'ר מכבי ת"א, אבי נמני: "סך הכל תוצאה סבירה. חצי ראשון היינו יותר טובים, וחבל מאוד שלא הבקענו, אבל עדיין התוצאה היא בסדר מבחינתו. עכשיו הראש צריך להיות במשחק הגורלי מול בני יהודה. צריך לבוא מפוקסים ולנסות לנצח".

מיכאל זנדברג: "הייתה אווירה מדהימה מבחינת שני הקהלים. אפס אפס, זה אף פעם לא תוצאה טובה. חבל שלא ניצחנו, יש לנו את כל הכבוד ליריבה, אבל עדיין אנחנו רוצים לנצח בכל משחק". לגבי מאבק האליפות: "זה ימשך, אי אפשר לעשות סיכומים כל משחק".

טברטקו קאלה: "היה מדהים לפגוש את מכבי שוב. חצי ראשון היה קצת התרגשות, אבל עברנו את זה. חבל מאוד שלא ניצחנו, היו לנו המון מצבים, אבל גם בצד השני היו מצבים. אי אפשר להגיד שאני מרוצה מנקודה, אבל צריך להתחשב בזה שהייתה לנו יריבה  טובה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק