0

מזרחי רוצה את בירנבוים

בהנהלת הצהובים מתרבים הקולות שיש לפנות למאמן הנחשב ל"מוקצה", כמו שקרה עם פיני גרשון

יום שישי 30 מאי 2008
שלמה חסיד

ביום שאחרי אובדן האליפות לחולון, הולך ומתחזק מעמדו של אפי בירנבוים בקרב חברי ההנהלה הצהובה. איש לא יתפלא אם תיעשה אליו פנייה כבר בשבוע הבא והוא יוזמן לשטוח את ה"אני מߐמין" שלו בפני ראשי הקבוצה.

מי שתומך בבירנבוים הוא שמעון מזרחי וחברו מוני פנאן, שמקפיד ליישר עמו קו בהנהלת הקבוצה. פדרמן עדיין מתנגד לבירנבוים, בעיקר על רקע סלידה מהתנהגותו המטורפת המזכירה לו את אובראדוביץ', המאמן הסרבי של פנאתנייקוס, שלאĠפעם מאבד שליטה ויוצא מכליו בנסיון להטריף את השופטים והקהל.רענן כץ, לשון המאזניים בהנהלה, בינתיים תומך בצורה שקטה בבירנבוים, ולחבריו אמר שהוא לא רוצה להביע את עמדתו בנושא בפומבי: " אני עובד בשקט".

במכבי מעריכים את אישיותו של שרון דרוקר, שהצליח השנה בבלגיה וזכה בעבר עם הפועל ירושלים בגביע יול"ב אחרי ניצחון בגמר על ריאל מדריד. ואולם, בנוקיה יש ספק עד כמה הקהל של מכבי, שרגיל למשחק התקפי, יתחבר לכדורסל ההגנתי של דרוקר.

דרוקר, מבוקש בקבוצות רבות באירופה ובעיני מומחים רביםĠהוא מאמן שמסוגל להגיע למעמדו של דיויד בלאט. הוא מכיר את שוק השחקנים היטב ויש לו אישיות מיוחדת ולכן, פדרמן מעדיף את הסגנון שלו על פני העממיות של בירנבוים.

עם סיום העונה במאכזבת, ללא תארים, נזכרים בהנהלת מכבי בימים שלפני מינויו של פני גרשון למאߞן הקבוצה. גרשון מונה למאמן, לאחר שנשבעו בהנהלה שכף רגלו של גרשון לא תדרוך ביד אליהו,וזאת בגלל אישיותו והתנהגותו הפרובוקטיבים,כמו אלה של בירנבוים.

בעוד שנושא המאמן עוד יחסית ברור, בנוגע לאופן הניהולי של הקבוצה יש המון מחלוקות. האוהדים תומכים ללא לאות ברענן כץ, שקיבל הרבה פידבקים חיוביים במהלך שהותו בארץ כאשר חלק מהם אמרו לו: "בלעדיך אין מכבי ת"א". רענן כץ אמר לטלספורט בעניין: "רענן חוזר לאמריקה אבל RK נשאר בארץ".

תגובות

טלספורט בפייסבוק