7

טיבי: ביתר זה פח אשפה

"הקהל של בית"ר זה פח האשפה של הכדורגל הישראלי". לדבריו, גם המנכ"ל קורנפטין התעמת עם אוהדי סכנין. אבראו מריבר מועמד להצטרף לאלופה

יום שישי 30 מאי 2008
אשר גולדברג
 אוהדי בית"ר ירושלים, כפי הנראה, היו מתוסכלים מהיכולת שהציגה קבוצתם אחה"צ ובחרו להביע  את תסכולם, כהרגלם, בקריאות גזעניות נגד הקהל מסכנין ונגד חבר הכנסת ואוהד הקבוצה, אחמד טיבי.

טיבי הגיב בסיום המשחק וקרא לקהל של בית"ר: "פח הזבל של הכדורגל הישראלי". בנוסף, טען הח"כ שהותקף ע"י אוהד בית"ר ביציע ושאיציӧ קורנפיין, מנכ"ל הקבוצה, התעמת מילולית עם אוהד. קורנפיין הכחיש את הדברים.

יצחק שום, מאמן בית"ר, מעוניין לצרף לשורות האלופה במקומו של רומלו, שיעזוב בתום העונה, את חלוצה של ריבר פלייט, סבסטיאן אבראו. אבראו (32), משחק באופן קבוע בהרכבה של ריבר פלייט, וגם משתייך לסגל נבחרת אורוגוואי. החלוץ, טרם החליט בעיניין הגעתו ארצה והוא מתייעץ עם בני משפחתו ושחקנים מארגנטינה ואורוגוואי ששיחקו בעבר בארץ.

מי שינסה לשכנע את אבראו הוא הסקאוט הבית"רי ומנהל האקדמיה, איתן מזרחי, שיצר Ӑת הקשר הראשוני בעזרת סוכן מקומי. הבעלים, ארקדי גאידמק, אפשר תקציב מיוחד על מנת להחתים את אבראו בקבוצה, כשהמטרה היא העפלה היסטורית לשלב הבתים של ליגת האלופות.

טוטו תמוז, חלוצה של האלופה, מחזיק בשתי הצעות מהליגה הבכירה בהולנד ושוקל את המשך דרכוȠבקבוצה. תמוז רוצה לשחק באירופה בעונה הבאה, והנושא אמור להיכנס למו"מ בימים הקרובים.


צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק