0

לא האמנתי שנישאר בליגה

חזי שירזי אומנם היה פסימך כשלקח את הקבוצה מהשכונה לידיו, אך זה לא מנע מבעדו להשאיר אותה לעונה נוספת בליגת העל. יעקב אסייג: "התחושה היא עילאית". חזי מגן: "מסע קסום ובלתי ייאומן"

שבת 31 מאי 2008
מערכת TELESPORT

בני יהודה חתומה על הקאמבק המדהים ביותר בליגת העל, כשהשלימה הערב (שבת) ניצחון 0:1 על מכבי ת"א, שנעל מסע הישארות מדהים הכולל שמונה ניצחונות מתוך תשעת משחקיה האחרונים.

חזי שירזי אמר לאחר המשחק: "עכשיו אני יכול להגיד את האמת. כשלקחנו את הקבוצה לא האמנתי שנישאר בליגה. תודה לאלוהים, לשחקנים. זה משהו מדהים.

יעקב אסייג הוסיף: "התחושה היא עילאית, אי אפשר להעביר אותה. תחושה מדהימה לראות את הקהל הזה. עשינו דבר בלתי ייאומן. גיחכתי כשאמרו לי שאנחנו צריכים לנצח 8 מתוך 9 משחקים כשהגעתי". 

יו"ר הקבוצה, חזי מגן, אמר: "הדברים הכי טובים בעולם עוברים לי עכשיו בראש.Ƞבהתחלה רק רצינו לסיים את זה בכבוד, אבל אחרי שבעה ניצחונות כבר לא יכולנו לפספס את זה. אין דברים כאלו, שמונה ניצחונות מתוך תשעה משחקים".

משה דמאיו: "גם כשהיה 14 נק' הפרש אמרתי שבני יהודה לא תרד. שמח שעשינו את זה. לא היה לא בעולם ולא בארץ מסע כזה של 8 מתוך 9. זה דבר מדהים שלא היה בכדורגל הזה. אני האמנתי, ואני שמח שהנבואה התגשמה. כולם צחקו עליי וקראו לי שוטה הכפר. אני מודה לקהל, לשחקנים ולכולם על העבודה הקשה. זה היה מסע קסום ובלתי ייאומן".

קפטן הקבוצה, אסי בלדוט: "אין דבר כזה. עשינו דבר מדהים. 9 מחזורים האחרונים נתנו את הכל וכל הכבוד לכולם. הקהל היה גדול. היה לנו קשה להאמין, אבל תמיד היתה אמונה קטנה בלב שזה אפשרי. באנו וניצחנו משחק אחרי משחק והקהל דחף אותנו, אז התחלנו להאמין. אחרי הניצחון על כפר סבא ידעתי שאי אפשר לעצור אותנו ושאנחנו לא נרד".

כובש השער, משה ביטון, אמר: "התפקיד שלי זה לכבוש שערים. נזכרתי מאוחר, אבל עשיתי את שלי. זו היתה שנה קשה ומתישה. לא האמנתי שנישאר בליגה אבל עשינו את זה. אני̠לא יודע איך לקבל את זה. אנשים פה לא ישנו בלילות לפני המשחק הזה, ואני שמח בשבילם. שמח שעזרתי לי ולקבוצה להישאר בליגה. כל הכבוד לשחקנים שנתנו לב גדול".

תגובות

טלספורט בפייסבוק