בניון כבר דורש מענקים

שחקני הנבחרת עוד לא ערכו אפילו משחק אימון לפני מוקדמות מונדיאל 2010, אבל השחקנים כבר מודאגים. דרור קשטן, ערך מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול רומניה ואמר: "אדגיש למאמני ליגת העל את בעיית הכושר"

יום שלישי 05 פברואר 2008
אשר גולדברג

נבחרת ישראל ערכה את האימון המסכם לקראת המשחק מול רומניה. במהלך הימים האחרונים שבה ועלתה שאלת המענקים לשחקני הנבחרת לקראת משחקי מוקדמות גביע העולם. מתברר שמספר שחקנים כבר פנו לקפטן יוסי בניון וביקשו שידאג להם למענקים מוגדלים. 

השחקנים חוששים שההתאחדות תסכים להעניק כספים רק במקרה של העפלה למונדיאל ואלה דורשים מענקים עבור משחקים. 

יוסי בניון אמר: "אדון בנושא עם ראשי ההתאחדות. לא כל מה שההתאחדות רוצה זה מה שיקרה. גם לנו יש רצונות ומחשבות". 

בכל הקמפיינים האחרונים זכו השחקנים למענקים לפי משחקים וחלקם זכו בעשרות אלפי דולרים למרות שלא העפילו עם הנבחרת לשום טורניר.

לפני האימון ערך מאמן הנבחרת דרור קשטן מסיבת עיתונאים בה התייחס בהרחבה לבעיה הקשה ביותר לדעתו כיום בכדורגל הישראלי.

קשטן אמר: "יש בעיה קשה מאוד מבחינת כושר גופני לשחקני הכדורגל בישראל. הדבר מחייב עבודה יסודית ומקצועית ואני אתן את הדגש על כך, אבל העבודה חייבת להיעשות בקבוצות".

קשטן סיפר כי בקרוב הוא ירצה בקורס המאמנים המקצוענים, קורס אשר נפתח השבוע ואחד מחניכיו הוא מאמן צ'לסי, אברהם גרנט. קשטן: "הקורס הוא הזדמנות טובה כדי להעביר את חשיבות הכושר הגופני."

קשטן אמר עוד: "נבחרת ישראל התקדמה מאוד במשחקים האחרונים בקמפיין האחרון, ואני מאמין שמגמת השיפור תימשך גם בקמפיינים הבא. הנבחרת תמשיך ותשחק באותה שיטה בה שיחקה, דהייהו 2-4-4". 

קשטן התייחס לסוגיית השוער שיפתח מחר: "אני יודע שדודו אוואט לא משחק כבר חודש וחצי, אבל יש לו הרבה מאוד ניסיון וזה שהוא לא שיחק לא גורע מהיכולת שלו. לאימון של דוידוביץ ואוואט יש בהחלט משקל שיקבע לגבי השוער שיפתח".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק