לברון קבר את הסלטיקס

לברון ג'יימס ניצח הלילה את הסלטיקס בפעם השנייה העונה, כאשר הוא קולע 33 נקודות בדרך לניצחון. בכורה חלומית לגאסול עם 24 נקודות על הנטס, דאנקן הוביל את הספרס לניצחון באינדיאנה

יום רביעי 06 פברואר 2008
אביחי קריבצק
 חמישה משחקים בלבד נערכו הלילה בליגה הטובה בעולם, כאשר שוב לברון ניצח את גארנט וחבריו 113:114, דאנקן דאג להוביל את הספרס לניצחון חוץ חשוב באינדיאנה בהעדרו של טוני פארקר. גאסול רשם הופעת בכורה עם ניצחון על ניו ג'רסי.

קליבלנד - בוסטון 113:114

כשלברון רואה ירוק בעיניים הוא לא רואה אף אחד ממטר, הלילה עשה זאת ג'ימס בפעם השנייה העונה. האחרון קלע 33 נקודות בדרך לניצחון על חניכיו של ריברס.

בנוסף לנקודות שסיפק המלך, הוא חילק 12 אסיסטים לקח 9 כדורים חוזרים וחטף חמישה כדורים.

אילקאוסקאס הוסיף עוד 21 נקודות וארי יוז קינח עם 18 נקודות בדרך לניצחון מספר 15 בתשעה עשר המשחקים האחרונים של הקאבאלירס. מצד השני היה זה ריי אלן, שקלע 24 נקודות ופול פירס הוסיף 19 נקודות, בלי הסנטר המוביל של הקבוצה קיוון גארנט.

הסלטיקס היו צמודים לאורך כל המשחק עד שהגיע לברון ב-97:96, וקלע שלשה שהובילה את הקאבאלירס לניצחון חשוב על הסלטיקס.
  
אינדיאנה - סאן אנטוניו 116:89
טים דאנקן הוביל הלילה את הספרס לניצחןן ענק על הפייסרס עם 19 נקודות ולקח 15 כדורים חוזרים. אינדיאנה הייתה במשחק עד סוף המחצית הראשונה, אך ברבע השלישי החליט הסנטר דאנקן שהוא צריך לקחת את המשחק על עצמו והוביל את קבוצתו לניצחון בחצי השני 30:57, ולניצחון גדול בסיום.

בצד של הפייסרס גרנג'ר קלאע 16 נקודות בדרך להפסד שביעי רצוף. אינדיאנה חסרה הלילה את ג'רמין אוניל, עובדה שפוגעת בה במשחקים האחרונים והלילה בפרט. 

ניו ג'רזי - ל.א לייקרס 105:90

בלילה שקובי קולע רק 6 נקודות, מישהו חייב לחפות על המגה סטאר מקליפורניה, הלילה זה היה הרכש החדש של הלייקרס, גאסול ששלט מתחת לסלים וקלע 24 נקודות ולקח 12 כדורים חוזרים בדרך לניצחון על הנטס של קארטר.

דרייק פישר רשם לעצמו שיא עונתי עם 28 נקודות והוביל את הלייקרס לניצחון חוץ שני ברציפות. וינס קארטר קלע 27 נקודות והיה קרוב לנצח את חניכיו של פיל ג'קסון , אך גאסול לקח את המשחק אליו וברבע רביעי מצוין הכריע את המשחק.

הסנטר שהגיע ממפיס סיכם: "אני מתחיל להבין כמה גדולה הלייקרס וכמה חשיפה היא מקבלת בעולם".
  
פילדלפיה - וושינגטון 96:101

לאחר שמאמן הסיקסרס, צ'יקס ראה שהמשחק הולך לו לאיבוד הוא החליט שזה מספיק, ודרך ריצה של -17:0, הוא הוליך את קבוצתו למהפך גדול במשחק ולניצחון חשוב. איגאודלה קלע 20 נקודות והוביל את קבוצתו לקאמבק מרשים.

סטיבנסון קלע 19 נקודות והייוורד הוסיף עוד 18 נקודות בדרך להפסד כואב, באטלר וארינס נעדרו מהמשחק בגלל פציעות, עובדה שהייתה בעוכריה של הוויזארדס.

ממפיס - מילווקי 102:97


וויליאמס קלע 32 נקודות והוביל את הבאקס לרבע רביעי מצוין ולניצחון חשוב בממפיס, האחרון קלע 14 מתוך 22 הזריקות האחרנות, ובנוסף קלע את עשר הנקודות האחרונות של הבאקס 2 דקות לסיום המשחק.

רודי גאי החטיא שלשה מכריעה שנותרים 8 שניות לסיום המשחק,  הזריקה של הגארד יכלה לשלוח את המשחק להארכה, אך לצערו של גאי הוא החטיא ונתן לבאקס ניצחון חוץ חשוב.
בל קלע 17 נקודות ווילנובה הוסיף עוד 16 נקודות ו-16 כדורים חוזרים בדרך לניצחון חשוב.

מיליצ'יץ' קלע 12 נקודות, וגאי סיים עם 21 נקודות לזכות הדובים ממפיס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק