לוזון ומנדל יפגשו

יו"ר אגודת מכבי פ"ת, נחמן מנדל יפגש עם עמוס לוזון הפורש וינסה לשכנעו לחזור בו. קבוצת הכדורגל תחזור לאגודה ושינויים דרמטיים צפויים כולל תקציב מינימום

יום שני 02 יוני 2008
אשר גולדברג
עייני אוהדי מכבי פתח תקווה, מנהליה ושחקני הקבוצה יהיו נשואות הערב לפגישה המתוכננת  בין נשיא קבוצת הכדורגל הפורש, עמוס לוזון ליו"ר אגודת מכבי פ"ת, נחמן מנדל.

מנדל ינסה לשכנע את לוזון להישאר ולבטל את החלטתו לעזוב את המועדון ולתמוך רק במחלקת הנוער.

במידה ולוזון לא יחזור בו, תעבור קבוצת הכדורגל בחזרה לאגודה שתנהל את הקבוצה, במקביל לחיפושים אחרי אנשי עסקים שיתמכו כספית ויעזרו בניהול.

נחמן מנדל נשמע אופטי۞י: "אני מאמין שעמוס ישנה את דעתו, אבל במידה וזה יכשל, נחפש את הדרך לעזור להציב קבוצה לעונה הקרובה. לא היינו מוכנים להודעה וכבר הערב נדע איך צריך להתקדם. היו"ר שינו זוארץ ימשיך בהכנות ובטח שכולנו נרתם בתחילת הדרך".

אם Ӣמוס לוזון יסיים את דרכו, ברור שכל נושא התקציב ירד משמעותית עד לשמונה מיליון שקלים. הנושא המקצועי יפגע ולא ברור אם מסע הרכש המתוכנן יוכל להוביל להצבת קבוצה שלא תיאבק שוב על הירידה. 

לוזון מודיע על התפטרותו
̊
עמוס לוזון, נשיאה של מכבי פתח תקוה, הודיע בספורט 99 על כוונתו לעזוב את הקבוצה. 

על העובדה שקבוצתו נלחמה עד הרגע האחרון נגד הירידה אמר לוזון: "זו לא סיטואציה שאני רגיל אליה ב-15 השנים שאני במכבי פתח תקוה.̠ירד ממני מתח גדול אחרי שנשארנו בליגה. כנראה שהמזל מרחף מעל פ"ת".

"בשום שלב לא האמנתי שנרד. הייתי בטוח שיוציאו לי את הנשמה אבל שבסוף נישאר בחיים. בסיבוב הראשון שיחקנו מצוין, וגם סיימנו את הסיבוב השני עם 30 נקודות. בסיבוב השלישי השגנו רק 8 נקודות. זה לא ייאמן. אני האמנתי שנהיה למעלה".

על הסיבות שהובילו להתדרדרותם של המלאבסים לצחתית הטבלה אמר לוזון: "יש שיגידו שזה בגלל עומר גולן ובגלל יוסי מזרחי. המכה הכי גדולה של מכבי פ"ת היתה עומר גולן. הוא היה מנהיג, ۔וא רץ על המגרש והיה עושה את שאר השחקנים מסביבו יותר טובים".

על יוסי מזרחי, שעזב במהלך העונה לקפריסין ושב לאמן את אשדוד, אמר לוזון: "היתה לו הצעה מאוד אטרקטיבית מבחינת שכר. שיחררתי אותו מתוך אהבה וחברות. מאוד כעסתי כשהוא חזר לאשדוד, ߑחיים לא הייתי סולח לו אם היינו יורדים ליגה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק