חופים: ברזיל תשחק בישראל

זה סופי! נבחרת ברזיל בכדורגל חופים תגיע לנתניה למשחק הצדעה לכבוד חגיגות ה – 60 למדינה נגד נבחרת ישראל.

יום שני 02 יוני 2008
מערכת TELESPORT

היסטוריה תרשם ב – 11.7.08 כאשר על חול הים בפולג תעלה אלופת העולם והנבחרת שמייצגת את ענף כדורגל החופים – ברזיל.

נבחרת ברזיל הסכימה להגיע למשחק ידידות לציון חגיגות ה – 60 עם הסגל החזק ביותר שלה בדרך לאליפות העולם שתיערך השנה לראשונה מחוץ לברזיל , בעיר מארסיי בצרפת וההסכם הפורמאלי נחתם היום (ג').

המשחק ייערך מיד בתום מחזור הליגה הסדירה שתוכננה לאותו שבוע ושחקני נבחרת ישראל לא יקחו חלק במשחקי המחזור.

כۖכור ליגת החופים חוזרת לחוף פולג,נתניה ביום ו' הקרוב ה – 6.6.08 בארבע משחקים שיחלו בשעה 14:00.

השנה, עיריית נתניה שהשקיעה 3.2 מליון ₪ במפעל כדורגל החופים כחלק מהליך המיתוג של נתניה כבירת הספורט של ישראל, הגדילה את הארנה ל – 4000 מקەמות ישיבה כך שיוכלו להכיל את כמות הצופים חובבי הענף.

כמו-כן תארח העיר נתניה את גמר ה – CHALLENGE CUP   בהשתתפות הנבחרות ישראל,טורקיה,נורבגיה,צ'כיה,הונגריה וטורקיה בין התאריכים 25-27.7.

ראש העירייה מרים פייߨברג-איכר מסרה היום כי – "אני גאה ומאושרת על כך שנפל בחלקנו האפשרות להעניק לתושבי העיר והמדינה חוויה ספורטיבית יוצאת דופן בחוף פולג שבעירנו נתניה.אני מבקשת להודות לשרת התיירות והממונה על חגיגות ה- 60 ח"כ רוחמה אברהם -בלילה על הסיוע שהושיטה להתממשות חלום זה".

השרה  רוחמה אברהם-בלילא, שהינה השרת השרה האחראית על אירועי  ה – 60 למדינה, ציינה כי האירוע יהווה נדבך נוסף וחשוב בחיבוק שמקבלת מדינת ישראל מהקהילה הבינלאומית לכבוד יום-הולדתה ה 60. השרה שיבחה את עיריәת נתניה ואת העומדת בראשה על היוזמה הנפלאה של ליגת החופים, אשר תופסת תאוצה, "ולראייה-נבחרת ברזיל מגיעה לכאן להתמודד נגד נבחרת ישראל".

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק