6,342 סיבות לפסימיות

קצת יותר מ-6,000 צופים הגיעו אתמול לרמת גן. אבי לוזון שהבטיח לפני שנה עידן אחר לאוהדי הכדורגל חייב לדרוש מעובדיו להסיק מסקנות מהכישלון השיווקי כי שום תירוץ לא יכול להתקבל

יום חמישי 07 פברואר 2008
דורון ברגר
 אתמול בשעה 21:35 זמזמו המכשירים הניידים של הכתבים המסקרים את ההתאחדות לכדורגל. "6,342 צופים  נכנסו היום",  נרשם בהודעה הקצרה של הדובר גיל לבנוני. הודעה לקונית שמחייבת את יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון לדרוש הסברים מצמרת פקידיו על הכישלון השיווקי המדהים במשחק מול רומניה.

שום תירוץ לא יכול להתקבל. מדובר היה בהצגה כפולה עם הנבחרת הצעירה. כל צמרת שחקני הכדורגל  הישראלי התכנסה ברמת גן. יוסי בניון שיתף פעולה עם מאור בוזגלו. טל בן חיים וברק יצחקי כדררו עם עומר גולן, אפילו את בן סהר זכינו שוב לראות מקרוב.

מזג האוויר היה יותר ממושלם לכדורגל.  מחירי הכרטיסים לא היו בשמיים. ההגרלה הנוחה לקראת מוקדמות גביע העולם מעניקה לא מעט תקווה. הכל היה אידיאלי כדי לגרום לשחקנים לשחק מול לפחות 20 אלף צופים.

אבל אתמול הגיעו כאמור רק 6,342. מספר שהוא בבחינת מחדל עבור ההתאחדות. לפני קצת פחות משנה אבי לוזון החל את תפקידו כיו"ר ההתאחדות. הוא כינס מסיבת עיתונאים מפוארת והקרין מצגת שהותירה רבים עם פה פעור מהתלהבות. לוזון הבטיח כאן כדורגל זוהר יותר, עם קהל אלים פחות. הוא היה התקווה הגדולה של חובבי הספורט שכבר פינטזו שלוזון יעשה מהכדורגל שלנו מיני אימפריה.

אבל בהתאחדות יש רק דובר אחד, בלי אנשי שיווק רציניים. את קצין העיתונות של הנבחרת שלחו ליבשת אחרת. תקנו אותי אם אני טועה, אבל לא ראיתי כמעט שום מודעה מכובדת באחד העיתונים הגדולים או באתרי האינטרנט. נכון, הימים הם ימי טניס, אבל לא כל יום נבחרת ישראל משחקת ממש כאן, מתחת לאף.

אז קצת אחרי שנה לוזון הבין שדיבורים, מחשבות  והבטחות לחוד ומעשים, שהם דבר קצת יותר מסובך, לחוד. אנחנו נשארנו עם המצגת של לוזון ועם מספר לא עגול של 6,342 צופים. לתפארת היושבים באבא הילל 299.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק