סלע יפתח מול ביורקמן

המחבט מספר 1 של ישראל יפגוש במשחק הפתיחה של משחקי הבית העליון בגביע דיוויס מחר בשעה 11:00 את יונאס ביורקמן. הראל לוי יסיים את ההתמודדות מול ביורקמן ביום ראשון.

יום חמישי 07 פברואר 2008
אורית מרום

 דודי סלע ביקש לפתוח ראשון את משחקי הבית העליון של ישראל גביע דיוויס מחר מול שבדיה ובקשתו נענתה. בהגרלה שנערכה היום נקבע כי סלע יפתח את המשחקים מול יונאס ביורקמן השבדי.

 הראל לוי, מספר 2 של ישראל, ישחק מחר מול השבדי הבכיר, תומאס יוהאנסון, אלוף אוסטרליה ב-2002. המשחק יערך לאחר המשחק של סלע.

בשבת יערך משחק הזוגות בין אנדי רם ויוני ארליך מול אספלין ולינדנסטאט. ביום ראשון בבוקר ישחק סלע מול יוהאנסון ואחריו ישחק לוי מול ביורקמן.

קפטן הנבחרת אייל רן אמר ש"אין הרבה משמעות להגרלה. זה משחק גביע דיוויס. יש לנו יתרון קטן כי הם קצת יותר מבוגרים ואולי הם יתעייפו יותר".

אנדי רם: "הלחץ בישראל הוא תמיד גדול. ברור שקיים לחץ כי אנחנו חייבים להביא את הנקודה שלנו". יוני ארליך: "מדובר בצמד מסוכן. הם אמנם לא שיחקו ביחד אבל בטוח שהם יתאמנו הרבה ביחד והם חברים טובים, כך שיהיה קשה".

עמוס מנסדרוף, גדול שחקני ישראל בכל הזמנים ובעבר קפטן הנבחרת הגיע היום לאימון הנבחרת. את הראל לוי זה ריגש. לוי: "עמוס תמיד עזור לנו. תמיד טוב לשמוע מילה טובה ממנו". על כושרו אמר לוי: "אני מקווה מאוד שאהיה בכושר טוב. אני משחק טוב בתקופה האחרונה ומקווה להמשיך עם זה. לי זה לא משנה מתי אשחק אבל אני מרוצה מהעובדה שאני עולה שני כי ככה דודי מרוצה מהעובדה שהוא עולה ראשון".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק