אלברמן סיכם במינשנגלדבאך

קשרה ההגנתי של בית"ר ירߕשלים, החליט לעזוב את האלופה בתום שתי עונות ולנסות את מזלו בשנית בחו"ל. אלברמן יעבור לבורוסיה מינשנגלדבאך וישחק לצידו של קולאוטי

יום שני 02 יוני 2008
אשר גולדברג

אלופת המדәנה ומחזיקת הגביע, בית"ר ירושלים, נאלצת להפרד מאחד משחקני המפתח, גיא אלברמן. הקשר ההגנתי הצעיר (25) חוזר לנסות את מזלו בחו"ל וסיכם בקבוצת בורוסיה מינשנגלדבאך הגרמנית, שחזרה לבונדוסליגה העונה. 

גל אלברמן, אחד משחקני העונה בדאבל הӔיסטורי של בית"ר ירושלים, היה מחוזר כבר באמצע העונה על ידי נציגים ממספר רב של קבוצות בחו"ל, שצדו את הכישרון מטדי. 

הקשר ההגנתי, שכבר שיחק בקבוצה הספרדית האלמונית, טנריפה, מהליגה השנייה בספרד, חוזר לסיבוב שני ביבשת אירופה, כשחקן ߑשל הרבה יותר. 

לאלברמן היו אף הצעות מספרד ובלגיה, אך בסופו של דבר החליט כי הליגה הגרמנית הכי טובה עבורו ועבור סגנון המשחק שלו. כאמור הקבוצה החדשה של אלברמן, מנשנגלדבאך, חזרה לליגה הראשונה, לאחר שירדה לפני כשתי עונות לליגה השנייה. 

הקבוצה משחקת באיצטדיון "בורוסיה פארק" לעיני 55 אלף צופים בכל משחק. כאמור אלברמן צפוי לשתף פעולה עם שחקן ישראלי אחר, רוברטו קולאוטי, חלוצה הארגנטינאי של הקבוצה, שהגיע בעונה החולפת לגרמניה. 

מנשנגלדבאך זכתה ב-5 אליפויוߪ ושלושה גביעים עד כה. בשנת 1977 הצליחה להעפיל לגמר גביע אירופה לאליפות, אך נכנעה לליברפול באותו גמר מפורסם ברומא האיטלקית. 

תמונה: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק