זעם על אניימה וג'וניור

לפני אימון הבוקר של הפועל ת"א נפגש החלוץ הברזילאי פאביו ג'וניור עם ראשי המועדון וטען שהם עושים עליו עליהום בתקשורת וגורמים לחיסול הקריירה שלו. זעם על אניימה שלא חזר בזמן מניגירה

יום שישי 08 פברואר 2008
אשר גולדברג
לפני אימון הצהריים של הפועל ת"א במתחם חודרוב ביקש החלוץ הברזילאי שיחה דחופה עם כל ראשי המועודן.בשיחה הבהיר ג'וניור כי מבחינתו הוא יכול לשבת ביציע או לעזוב כבר בשבוע הבא את הארץ לנוכח הפרסומים הפוגעים על יכולתו המודלפים לתקשורת לטענתו מראשי הקבוצה. 

ג'וניור שקיבל ביממה האחרונה הצעה מקבוצה במולדתו, הוסיף להתלונן בפגישה בה נכחו גם  מוני הראל, יוסי אבוקסיס, אלי גוטמן ואריה הרצקוביץ' שההנהלה אינה עומדת בהבטחות שלה כלפיו ובמיוחד לא לפי השיחות שניהל עם המאמן גוטמן האימון התעקב מעט בגלל השיחה בה גוטמן הבטיח לחלוץ שיקבל יותר דקות משחק ובכל מקרה בתוך שבוע ייבחן הנושא מחדש.

בהפועל ת"א כועסים על שוערם הניגרי וינסט אניימה, שלא חזר בזמן לישראל מאליפות אפריקה , למרות שנבחרתו הודחה מהמפעל כבר בתיחלת השבוע. כזכור ניגריה הפסידה ביום ראשון לקמרון של סמואל אטו.

שחקן בהפועל נשמע כועס על עמיתו הניגרי: "אניימה בגד בנו מקצועית וחברתית. הוא יודע שצריך אותו , אבל העדיף לברוח ולהשאר בארצו לעוד מספר ימים. כנראה שהפועל ת"א לא חשובה לו, הכול אצלו הצגות".

אניימה שאמור לנחות הבוקר (שישי), לא ישחק נגד מכבי פ"ת והוא צפוי לספוג קנס כספי גבוה.
בהפועל ת"א מנסים להדחיק את המפגש מול מאמנם בתחילת העונה, גיא לוזון שעזב את הקבוצה לאחר עשרה מחזורי ליגה. למרות ניסיונות ההדחקה, האחרון הוא הנושא המרכזי בשיחות הפנימיות בחדר ההלבשה של האדומים. 

מוני הראל,  יו"ר הקבוצה התחנן בפני השחקנים בארוחת הערב אתמול (חמישי) לנצח את מכבי פ"ת ולחזור למסלול הניצחונות בכדי לשרוד בליגה, בנוסף הראל ביקש משחקניו לחדול מהעברת ביקורת וליכלוכים פנימיים אחד על השני.

קשר הקבוצה ברוך דגו יחמיץ את המפגש מול פ"ת עקב צבירת חמישה כרטיסים צהובים, ומי שעשוי לאייש את העמדה שלו יהיה ראובן עובד, שנעדר מהמשחק האחרון באשדוד עקב פציעה בקרסול.

מכה נוספת שנחתה על הקבוצה ממתחם חודורוב היא פציעתו של טופוזקוב, הבלם יחסר בגלל קרע בשריר האחורי,  ומי שיתפוס את מקומו בהגנה יהיה טל חן. עומרי קנדה יחזור לעמדה הטבעית שלו, עמדת המגן הימני.  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק