אנו מרגישים בלתי מנוצחים

אנדי רם ויוני ארליך גברו בשלוש מערכות חלקות 3:6, 6:7, 5:7 על הצמד השבדי סימון אספלין ורוברט לינדסטדט. ישראל עלתה ל-1:2 בסיכום הכללי. הציטוט בכותרת שייך לארליך. רם: "אני חולה אבל בזכות יוני הרגשתי טוב"

שבת 09 פברואר 2008
אורית מרום
אחרי שדודי סלע גבר אמש על יונאס ביורקמן והראל לוי נוצח בידי תומאס יוהנסון, התייצבה התוצאה הכללית בהתמודדות מול נבחרת שבדיה על 1:1.

אנדיוני, או בשמם המלא - אנדי רם ויוני ארליך עלו למשחק מול הצמד השבדי - אספלין ולינדסטדט - בידיעה שהם חייבים לנצח את משחק הזוגות ועשו זאת בגדול ובצורה חלקה - 0:3.

5000 אוהדים ביציעים דחפו את הצמד הישראלי לניצחון המיוחל, שנותן דחיפה גדולה לנבחרת הישראלית להמשך ההתמודדות.

מהלך המשחק

מערכה ראשונה

אנדיוני פתחו טוב, שמרו על ההגשה ומיד שברו את הצמד השבדי בכדי לעלות ל-0:2. הצד הישראלי שמר על ההגשה בשביל לקבוע 0:3 ולאחר נדנדת משחקונים התייצבה התוצאה על 2:5. הצמד השבדי צימק ל- 3:5 אך אנדיוני שמרו על ההגשה שלהם בכדי לנצח את המערכה הראשונה 3:6 ולעלות ל-0:1 במערכות.

מערכה שניה

שני הצמדים שמרו על ההגשה שלהם לכל אורך המערכה והמשחק הלך לשובר שיוויון אחרי 6:6 במשחקונים. שובר השיוויון היה כולו של אנדיוני שניצחו בתוצאה 3:7 בכדי לקבוע 6:7 במערכה ו-0:2 במערכות.

מערכה שלישית

בארבעת המשחקונים הראשונים שמרו שני הצמדים על ההגשה שלהם עד שהשבדים שברו משחקון, לראשונה מזה שתי מערכות שלמות, בכדי לעלות ליתרון 2:3 במערכה השלישית.

בשבדים עלו ל-2:4 אבל אנדיוני חזרו עם משחקון משלהם ושבירה גדולה במשחקון השמיני, עם לא מעט מזל יש להודות, וקבעו 4:4. אחרי נדנדת משחקונים עלו אנדיוני ליתרון 5:6 והצמד השבדי ניגש להגיש. הצמד הישראלי במשחקון גדול שברו את השבדים בפעם השניה במערכה וניצחו אותה בתוצאה של 5:7 ו-0:3 בסיכום הכללי.


בסיום סיכמו המנצחים את המשחק:

יוני ארליך: "לא חווים הרבה רגעים כאלה בחיים. אין מאושר ממני. זה לא קל לבוא אחרי האופוריה מאליפות אוסטרליה, אבל כמו מקצוענים התנתקנו השבוע מהתקשורת ומהכל בכדי להתרכז במשימה החשובה הזאתי ועשינו זאת. אנחנו מרגישים היום בלתי מנוצחים והקהל רק עזר להרגשה הזו"


אנדי רם: "לא אנחנו הגיבורים של המשחק הזה, אלא הקהל הגדול הזה. כל הכבוד להם, הם דחפו אותנו לניצחון.  הופתענו מזה שביורקמן לא עלה לשחק. היה לי קשה לישון בלילה כי הייתי חולה. הביטחון של יוני עזר לי. הקהל נתן לנו יכולת לעוף. אנחנו ראויים להיות מספר 1 בעולם". 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק