מלול: מכבי תישאר בליגה

השחקן המצטיין בניצחון 0:4 על בני יהודה אופטימי לקראת ההמשך: אני חייב לקחת כל הזדמנות שנותנים לי. ניר לוין: אנחנו במצב טוב. אלי כהן: אולי התוצאה תזעזע אותנו

שבת 09 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

במכבי ת"א יכולים לנשום לרווחה. שבוע לפני הדרבי נגד הפועל ת"א, הצהובים הביסו 0:4 את בני יהודה וברחו מהתחתית.

כוכב הניצחון, דור מלול, שנכנס במחצית והיה מעורב בשלושה שערים, אמר: :אני משתדל לתת את מה שיש לי על המגרש. בגלל שאני שחקן צעיר אני מקבל פחות הזדמנויות. ברגע שאני נכנס אני חייב לתת כל מה שיש לי".

על המשך העונה: "פתחנו פער עכשיו מבני יהודה ושבוע הבא יש לנו משחק חשוב (מול הפועל ת"א). מכבי ת"א תישאר בליגה".

המאמן, ניר לוין התייחס לשחקנו: "מלול נתן מחצית שנייה מצויינת. הוא צריך דברים נוספים חוץ מכישרון. לא צריך להיסחף עם התרומה שלו. כל השחקנים שיצאו מחדר ההלבשה מהמחצית היו יותר עירניים ויותר תכליתיים"

על הסגל הרחב שעומד לרשותו אמר המאמן: "יש יותר אפשרויות עכשיו. הצטרפו שלושה שחקנים. יש תחרות בקבוצה על כל תפקיד והיא באה לידי ביטוי. אנחנו גם מחכים לעוד שחקנים פצועים שיחזרו. אחרי היכולת של היום, יש לי בעיות בריאות. כל עוד אנחנו מגיעים עם תוצאות כאלה אז המצב טוב. נכון שהתרחקנו 7 נקודות מבני יהודה, אבל עוד צריך לראות מה עושות היריבות. בכל מקרה, עדיין לא הבטחנו את ההישארות. שיחקנו מחצית שנייה מצויינת ואנחנו מוכנים לדרבי".

לוין גם התייחס לעתידו במועדון: "אני מתרכז בעבודה הנוכחית שיש ויש הרבה עבודה. כל הצוות המקצועי של מכבי עובד על חיזוק הקבוצה. מבחינה אישית אני עדיין לא יודע אם אני נשאר. אני מתרכז בעבודה ובהכנת הקבוצה כל שבוע".

אלי כהן: אולי התוצאה תזעזע

בבני יהודה ממשיכים להסתבך ואחרי התבוסה היא ממשיכה לשקוע במקום האחרון והעתיד לא נראה טוב.

המאמן, אלי כהן: "לא היינו צריכים להתפרק ככה משער אחד. אם אנחנו מפסידים במשחק על 6 נקודות, כנראה שהמקום האחרון הוא ריאלי לגבינו.  

"דווקא כשמכבי הכניסה שחקן יותר הגנתי, היא נתנה לנו רביעייה וזה דבר שהוא מאוד לא טוב. אולי התוצאה הגבוהה הזו תזעזע את השחקנים. אסור להרים ידיים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק