לא הרגשתי שום דבר מיוחד

ליגת העל: כך התייחס גיא לוזון, לאחר ההפסד 2:1 של קבוצתו מול האקסית בבלומפילד: הרצון היה לנצח בלבד ולהשיג 3 נק'. גוטמן: הקהל הוא ערך מוסף לקבוצה. נאתכו: כמו זכייה באליפות

שבת 09 פברואר 2008
אשר גולדברג

 לא כדורגל גדול שוחק בבלומפילד, אלא בעיקר הנשמה של הפועל תל אביב, שביצעה מהפך נהדר והשיגה ניצחון 1:2 מול גיא לוזון ומכבי פתח תקווה.

המאמן, שחיפש נקמה גיא לוזון: "לא הרגשתי שום דבר מיוחד כשחזרתי לבלומפילד. לא התייחסתי יותר מדי לקללות ולמה שהלך מסביב. באתי כדי לנצח, המטרה להעלות את פתח תקווה למעלה. לפני כל משחק אני מתרגש, אבל לא הרגשתי מיוחד. הרצון היה לנצח בלבד ולחזור הביתה עם 3 נק'.

"לא הייתי צריך להתרגש יותר מדי מקבלת הפנים. המטרה הייתה לעסוק במשחק בלבד". על המשחק אמר לוזון: "הצלחנו לכבוש, אבל בסופו של דבר נפלנו. המחצית הראשונה הייתה סבירה, אבל בחצי השני לא היינו מספיק סבלניים, הפועל פתחו טוב מאד, הרבה אגרסיביות ונחישות".

הצד המאושר של הניצחון, אלי גוטמן: "התחלנו את המשחק טוב. שלטנו טוב בחצי הראשון, חזרנו מפיגור. זה היה בהחלט משמעותי מאוד. מהרגע שהורחק לנו השחקן, נראנו קבוצה מסתגרת. זו קבוצה שנלחמת על חייה. כרגע הדרך פחות משמעותית, אלא הלוחמה. ידענו לשחק גם בנחיתצות מספרית. ניצחנו סוף סוף בבית.

על פסטיבל לוזון: "אני לא מתעסק בזה. צריך להתעסק במה שקורה רק על הדשא. הבאנו כאן שלוש נקודות חשובות, וזה הכי משמעותי עבורי. אמרתי לשחקנים, שבתוך תווי המגרש הם צריכים להתרכז רק בכדורגל". על הקהל של הפועל התייחס גוטמן: "הם באים למשחקים ונותנים את הנשמה לקבוצה. קהל מדהים, ערך מוסף עבורנו. טוב שיש אותו". על חזרתו המאוחרת של אניימה: "לא אהבתי את זה".

גוטמן אף התייחס לדרבי במחזור הבא: "דרבי זה דרבי. מכבי זו קבוצה טובה מאוד. היום ראיתי אותה מנצחת. שחקנים כמו שיבחון ועזרן בכלל לא בסגל. יהיה מעניין מאוד".

השחקן המצטיין, ביברס נאתכו: "זה משחק שכל ניצחון זה כמו זכייה באליפות. ידענו כי יש מאבקים מול קבוצת תחתית, כדי להתכונן לקראת הדרבי. 

"יש לחץ ואנחנו לא רגילים לדברים הללו. נתתי משחק מצויין, המאמן האמין בי. נתן לי לשחק בתפקיד שלא שיחקתי בו. מתרגשים מאוד לקראת הדרבי. זה חשוב למען האוהדים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק