תבוסה לסלע מול יוהאנסון

עוד לפני ההפסד של הראל לוי הטניסאי הישראלי דודי סלע כשל אל מול המחבט מספר אחת של שוודיה כשהפסיד 7:6, 6:1, 7:5. התוצאה בין הנבחרות 2:2.

יום ראשון 10 פברואר 2008
אורית מרום

דודי סלע הפסיד בצהריים למחבט מספר אחת של שוודיה, תומאס יוהאנסון, כאשר ניסה להכריע את ההתמודדות בין ישראל לשוודיה שהחלה כבר ביום שישי עם ניצחון של סלע על ביורקמן.

טרם המשחק הובילה ישראל בהתמודדות 1:2 לאחר הפסד ביום שישי של הראל לוי ליוהאנסון, וניצחון במשחק הזוגות אתמול של אנדי רם ויוני ארליך. 

מערכה ראשונה:

סלע פתח מצוין את המשחק ושמר על ההגשה בדרך לזכייה במשחקון הראשון. סלע המשיך במומנטום גם במשחקון השני כשהוביל 15:40 בדרך לשבירה ראשונה, אך השוודי התעשת ולקח את המשחקון, 1:1.

בהמשך, שמרו שני השחקנים על משחקוני ההגשה שלהם בדרך ל-3:3. סלע פתח לא טוב את המשחקון השביעי ופיגר 40:15, אך קאמבק גדול שלו החזיר אותו למשחק כדי לשמור על ההגשה בדרך ל-3:4.

סלע השיג שבירה ראשונה במשחקון השמיני ועלה ל-3:5, אך לא עמד בלחץ ונשבר בחזרה על ידי השוודי שגם שמר על משחקוני ההגשה שלו במשחקון הבא בדרך ל-5:5. שני השחקנים המשיכו להציג טניס טוב ושמרו על ההגשות שלהם בדרך ל-6:6.

בשובר השיוויון היתה ידו של השוודי על העליונה כשניצח 6:8.

מערכה שנייה

יוהאנסון פתח את את המערכה השנייה היטב ולאחר ששבר הוביל 0:2 במשחקונים ובהמשך שוב שבר בדרך ליתרון 1:4 ושוב שבר לניצחון קליל במערכה 1:6.

מערכה שלישית

את המערכה השלישית פתח סלע בהגשות שלו ושוב נשבר בדרך לפיגור 1:0 ובהמשך פיגר 3:0. אלא שסלע חזר לעצמו והשווה ל-3:3 בשתי שבירות. סלע המשיך להצליח והוביל 3:4. אך דווקא באותם רגעים השוודי שלט במשחק, שבר את סלע ושמר על ההגשה שלו בדרך לניצחון במערכה, 5:7.
תגובות

b

טלספורט בפייסבוק