מכבי פתח תקווה לא קיימת

'הכדורגל שלנו מגעיל מושחת ורקוב, מכבי פ"ת בכלל לא קיימת, אייל לחמן לב מאמן אלא פרשן, ארבייטמן לא שחקן אלא בליין ורק אברם גרנט הוא הגדול מכולם'. דני לוי לא עוצר בכחול

יום חמישי 05 יוני 2008
שלמה חסיד
ȼp> דני לוי, יו"ר הפועל פ"ת לשעבר, ואחת הדמויות הכי צבעוניות בליגת העל מאז ומעולם, מבסוט עד הגג מעליית הקבוצה לליגה הראשונה. לרגל המאורע המשמח הוא העניק ראיון ל-TELESPORT ואמר  את דעתו בנוגע לכל מה שקורה בכדורגל הישראלי.

בן השארȠדיבר לוי על עמוס לוזון:  "הוא לא יעזוב, ועוד פעם הוא אומר 'תתפסו אותי'. עמוס בדך כלל בחור רציני. הוא מת לעזוב את הכדורגל, אבל הוא יותר מדי קשור למכבי פ"ת ולא יכול לעזוב ככה סתם".

לוי אומר על השנים האחרונות:  "אין מה לӔפיק לקחים. הכדורגל הישראלי הוא כזה שהתוצאות בו לא נקבעות על כר הדשא. הכדורגל שלנו כל כך רקוב, מושחת ומגעיל, שהכול בו צפוי וידוע מראש. אם אפרט, אפשר יהיה לסגור את הענף".

על השנאה בין אוהדי מכבי להפועל פתח תקוה אומר לוי: "אנחנו ננצח את כל ۔דרבים. אין שנאה. האוהדים שלנו לא שונאים אותם, מהסיבה שהם לא סופרים אותם, בשבילם מכבי לא קיימת ובשביל לשנוא מישהו קודם צריך שהוא יהיה קיים במציאות. היריבות היא בין האוהדים שלנו ללוזונים, אבל בכל הארץ לא אוהבים את הלוזונים אז זה לא קשור לפתח תקווה".

לחצו PLAY מתחת לתמונה וצפו בלוי מדבר גם על אבי לוזון, אברם גרנט, שלומי ארבייטמן, השופטים ועוד נושאים רבים.

צילום ועריכה אביחי קרבצ'ק.

 

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק