ביתר עלולה להפסיד טכני

תקנון ההתאחדות קובע כי כל קבוצה אמורה לדאוג למגרש תקין, שבין הנספחים לתקנון ימצאו גנרטור חלופי. עיריית ירושלים לוקחת אחריות: האשמה עלינו, אנחנו אחראים. רוני לוי: לא רוצים ניצחון טכני

יום ראשון 10 פברואר 2008
אשר גולדברג

 נציגי ההתאחדות לכדורגל יחליטו מחר (שני) כיצד לנהוג, בנוגע למשחקה של בית"ר ירושלים ומכבי חיפה, שבוטל הערב עקב הפסקת חשמל.  עיריית ירושלים לוקחת אחריות על האירוע: "בית"ר משכירה את האיצטדיון, לבית"ר ירושלים אין שום קשר למגרש".

במכבי חיפה מנגד, לא רוצים "ניצחון טכני" אלא מאבק הוגן על הדשא. גם יעקב שחר וגם רוני לוי אמרו: "אנחנו רוצים לנצח על הדשא בלבד, ובשום פנים ואופן הכרעה בבית המשפט".

ישנה אפשרות שהמשחק יערך השבוע, גם לדבר השלכות רבות. אולם הבעיות הטכניות עלולות להביא לדחיית המשחק במספר שבועות, ובראשן הערכות המשטרה למשחק שאמור היה להיות המשחק עם מספר האוהדים הגבוה ביותר לעונת 2008.

בית"ר ירושלים תצטרך להוכיח, כי הפסקת המשחק נבעה מכח עליון ולא מבעיות שנגרמו באשמתה, דהיינו באשמת מנהלי האיצטדיון אותו שכרה בתחילת העונה.

איצטדיון טדי, כמו כל איצטדיון אחר בליגת העל, אושר על ידי ההתאחדות בתחילת העונה, אולם בית"ר אמורה לדאוג לאחזקתו. עפ"י תקנון ההתאחדות, היא האחראית על תקינות האיצטדיון, כולל שימוש בגנרטור חלופי, שאמור לאפשר הדלקה מחודשת של האורות במקרה של הפסקת חשמל בתוך דקות.

למעשה, בית"ר עלולה לעמוד לדין משמעתי בהתאחדות ואולי אף לספוג עונש טכני, עם יוכח כי לא דאגה לתקינות האיצטדיון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק