קיבלו קרדיט, אך הפסידו

בלגיה: אליניב ברדה וברק יצחקי שיתפו פעולה 90 דקות ביחד, אולם ראו הפסד נוסף 3:1 בבית מול ברסחוט. גילי ורמוט שיחק 76 דקות בהפסדה של גנט 2:1 בחוץ מול זולטה. קפריסין: קלינגר ניצח, מזרחי סיים בתיקו

יום ראשון 10 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

גילי ורמוט שב להרכב הראשון בגנט, אולם ראה כיצד קבוצתו מפסידה בחוץ 2:1 מול זולטה וורנגהאם. גם ליצחקי וברדה לא ראו ניצחון אלא הפסד ביתי 3:1 מול ברסחוט.

במחצית הראשונה, היינו עדים לשני אירועים משמעותיים: המארחת עלתה ליתרון כעבור 26 דקות, כאשר רולנדטס כבש. שתי דקות לפני תום המחצית פאדיגה הורחק משורות גנט, שנותרה ב-10 שחקנים. 

במחצית השנייה נראה כי הפיגור המינמלי לא הפריע לגנט, כאשר זולטה ראתה כיצד סולר השווה את התוצאה. למרות השוויון, המילה האחרונה הייתה שייכת לאנדרו שכבש 13 דקות לפני תום המשחק. גילי ורמוט הוחלף בדקה ה-76.

בעקבות ההפסד נותרה גנט במקום השישי בטבלה עם 34 נקודות בלבד. עוד אי הצלחה לנציגנו בבלגיה, היה ליצחקי ואליניב ברדה, ששיחקו 90 דקות ביחד. גנק הפסידה בבית 3:1 לברחסחוט

יריבת גנק, הגיעה למשחק לאחר שני משחקים ללא ניצחון, אבל הביטחון היה בשמיים. ההתחלה לא הייתה טובה, בדקה ה-62 דוסמאו הורחק בשורות האורחת, אולם דקה לאחר מכן שער יוצא מהכלל, שכל המהלך היה נגיעה אחת של 4 שחקנים, שהסתיים בשערו של אדרסון. 

גנק השיבה אש מיידית. אליניב ברדה החל את המהלך בתוך הרחבה, ומצא את יצחקי, שבישל מצויין בספק בעיטה ספק מסירה לסולטארס שבעט מקרוב פנימה. מאז ראינו רק קבוצה אחת על המשחק, וזוהי ברסחוט. מאליקי (75) ולוסאדה (83) סגרו את הסיפור עבור האורחת.  זהו משחק חמישי ברציפות שאליניב ברדה וברק יצחקי לא מנצחים. 

קפריסין: ניצחון של קלינגר מול האקסית, רק תיקו למזרחי

"אין כמו לדפוק את האקסית", רבים מאיתנו רצו או אפילו הרהרו במחשבותם כיצד יבוא יום ויצליחו להחזיר חשבון לאהובה הקודמת. אז הנה הפעם לניר קלינגר צלח הדבר, לאחר שקבוצתו לרנקה התמודדה מול האקסית פארלמיני ובזכות שער אחד חזרו לרנקה עם הברכות. 

את השער היחיד במשחק כבש ריי בדקה ה-33 לאחר ששופט המשחק שרק לכיוון הנקודה הלבנה. זהו הניצחון הראשון של לרנקה לאחר שלושה משחקים יבשים. אפולון לימאסול של יוסי מזרחי סיימה רק בתיקו 0:0 מול נייה סאלמאיס. זהו המשחק השלישי ברציפות שמזרחי לא רואה ניצחון.  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק