דרוגבה למומ עם מילאן

צ'לסי נתנה למועדון האיטלקי את הרשות לפתוח סם החלוץ מחוף השנהב במו"מ, אך סירבה לוותר על אנדריי שבצ'נקו אותו רוצים בסן-סירו בחזרה

יום ראשון 08 יוני 2008
מערכת TELESPORT
דידייה דרוגבה, חלוץ צ'לסי, עשוי לעבור בקיץ הקרוב למילאן. הקבוצה האיטלקית ביקשה מראשי צ'לסי רשות לפתוח במו"מ עם שניים מחלוציה, דידייה דרוגבה ואנדריי שבצ'נקו, לו עבר מפואר במועדון המילאנזי.

סגן נשיא מילאן אדריאנו גליאניȼ/strong> אמר: "לצערינו מה שחששנו מפניו התממש וקיבלנו תשובה שלילית לגבי שבצ'נקו. עם דרוגבה לעומת זאת ניכנס למו"מ לאחר שקיבלנו מצ'לסי אישור על כך".

דרוגבה, שסגר העונה 4 עונות במדים הכחולים, היה בורג מרכזי בשתי האליפויות הרצופות של צ'לסי ב-2005 ו-2006 וכן בגביע האנגלי וגביע הליגה בהם זכתה צ'לסי ב-2007. 

החלוץ, שידוע כאחד מחסידיו של מוריניו, לא הסתדר כל-כך עם מאמנו החדש אברהם גרנט, שהחליף את מוריניו, אבל דווקא איתו הגיע לראשונה בקריירה לגמר ליגת האלופות וߔיה רחוק פנדל אחד בלבד מלהיות אלוף אירופה. במידה ודרוגבה אכן יעבור למילאן, הוא יצטרך לחכות עם התואר הנכסף לפחות עוד עונה אחת כיוון שמילאן כלל לא זכתה בכרטיס לשם. 

מלבד דרוגבה, במילאן מתעניינים גם בחלוץ הקמרוני של ברצלונה, סמואל Ӑטו, שלא פוסל מעבר למילאנו, למרות שהקבוצה לא תשתתף בעונה הבאה בליגת האלופות, כאמור, אלא רק בגביע אופ"א. אם אטו אכן יעזוב את בארסה למילאן צפוי מאבק קשה עליו מול מספר קבוצות אנגליות שרוצות בו.

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק