2

נדאל מלך החימר

הטניסאי הספרדי, רפאל נדאל, ניצח את המדורג מספר 1 בעולם, רוג'ר פדרר ב- 3 מערכות: 1:6, 3:6, 0:6, במסגרת גמר הרולאן גארוס. זוהי הפעם הרביעית ברציפות בה זוכה הספרדי בתואר הנכסף

יום ראשון 08 יוני 2008
מערכת TELESPORT
רפאל נדאל, הידוע בכינויו מלך החימר, ניצח אחר הצהריים (ראשון) את רוג'ר פדרד 1:6, 3:6, 0:6 ולא הותיר סיכוי ליריבו המושבע. הספרדי עלה למגרש נחוש יותר מאשר השוויצרי, וזכה בתואר הגראנד סלאם הרביעי ברציפות שלו בפאריז.

נדאל ניצח את השוויצרי תוך 84 דקות משחק, והשאיר את יריבו מתוסכל ומושפל. כבר במערכה הראשונה, המדורג שני בעולם אותת שהוא לא מתכוון לוותר על התואר הנכסף. הספרדי שבר את מכת ההגשה של פדרר וטייל ל- 1:6 קליל.
גם במערכה השניה והשלישית הסיפור היה די דומה. אומנם בתחילת המערכה השוויצרי עוד החזיק מעמד, כאשר הוא מצליח להחזיר לו את מכת ההגשה בדרך ל- 3:3, אך מרגע זה הספרדי המשיך להחזיק בקצב המשחק בדרך לניצחון של 3:6 במערכה השניה.

במהלך המערכה השלישית קרה אירוע יוצא דופן מבחינתו של המדורג מספר 1 בעולם, כאשר הוא נשאר אובד עצות תוך כדי שהוא מתבונן באלוף הרולאן גארוס מנצח אותו ב- 6 משחקונים חלקים, ומשאיר אותו עדיין בלי התואר היחיד שחסר לו, על מגרש החימר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק