יש להעמיד את שרף לדין

הנהלת איגוד השופטים קוראת לאיגוד הכדורסל להעמיד לדין את מאמן מכבי תל אביב, צביקה שרף, לנוכח התבטאותיו כלפי השיפוט בגמר גביע המדינה

יום שלישי 12 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
נראה כי אירועי גמר גביע המדינה בין מכבי תל אביב להפועל ירושלים לא יישכחו בקרוב. היום הוציאה הנהלת איגוד השופטים הודעה בה היא קוראת לאיגוד הכדורסל להעמיד את צביקה שרף לדין על התבטאותיו כלפי השיפוט לאחר המשחק.

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים דנה היום במשחק גמר גביע המדינה. לאחר בחינת כל האירועים במשחק (בכל 40 הדקות), הגיעה הוועדה המקצועית למסקנה שהשיפוט בגמר גביע המדינה היה טוב ושלושת השופטים קיבלו ציון גבוה על רמת השיפוט שהציגו.

בהודעה שהוציאה היום הנהלת איגוד השופטים נאמר: "הנהלת איגוד השופטים גינתה את התנהגותו חסרת הרסן של מאמן מכבי תל אביב, צביקה שרף, ואת ההתקפה שלו על איגוד השופטים בכלל ועל שלושת השופטים ששפטו בגמר הגביע בפרט".

"הנהלת איגוד השופטים והוועדה המקצועית מחזקת את ידי כל שופטי הכדורסל בישראל וקוראת להם להמשיך ולשפוט ללא מורא וללא משוא פנים". 

"הנהלת איגוד השופטים קוראת לאיגוד הכדורסל לשקול את העמדתו של מאמן מכבי תל אביב, צביקה שרף לדין משמעתי, לנוכח התבטאויותיו החריפות בימים האחרונים". 
 

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק