קטש סיכם עם נהריה

המאמן שמוזכר כמועמד בכיר להגיע להפועל ירושלים, סיכם בקבוצה הצӤונית שהגיעה העונה לפיינל פור וכנראה תוותר על רוני בוסאני, שהצעיד אותה להישג הגדול. יועץ ראש העיר: סיכמנו הכל. ההחלטה בקרוב

יום שלישי 10 יוני 2008
שלמה חסיד

עודד קטש, שנחשב לאחד משני המועמדים לאמן את הפועל ירושלים יחד עם שרון דרוקר, נפגש היום (שלישי) עם מנכ"ל עירוני נהריה, אבי סבג וסיכם עם הקבוצה. קטש אמור להשתכר כ-100 אלף דולר וחוזה לשנתיים.

סבג, הציע לקטש לאמן את הקבוצה בעונה הקרובה. קטש הבהיר לסבג, שהוא נמצא במשא מתן עם ירושלים ונראה כי יתן עדיפות לאדומים מהבירה, אם אלה יחליטו כי הוא המועמד המועדף עליהם.

נהריה הגיעה העונה לפיינל פור, אחרי עבודה מעולה שעשה שם רוני בוסאני, אולם בקבוצה החליטו שזה לא מߡפיק ופנו לעודד קטש, שהשאיר בליגה את הגליל העליון ונחשב למאמן
שקורץ לספונסרים ולמנויים. 

יועץ עיריית נהריה, ניסים אלפסי: "אמרנו לעודד קטש את חשיבות ועל הדברים שאנחנו שמים עליהם דגש, כמו למשל הרצון שלנו שהמאמן יגור בנהריה. אמרנו את ה"אני מאמין" שלנו והוא אמר את ה"אני מאמין" שלו, והגענו להסכמות. אני מניח שתהיה תשובה סופית של קטש, עד יום רביעי בערב".

קטש מועמד להפועל ירושלים


בהפועל ירושלים ממשיכיםȠבחיפוש מאמן חדש לעונת הכדורסל הבאה. כזכור, הפועל ירושלים לא הצליחה לממש את הכרטיס לגביע יול"ב, וכעת מתבררים פני הדברים. השם החם שמוזכר להגיע למלחה, זהו עודד קטש. 

מאמנה של גליל עליון, עודד קטש, מוזכר כמי שיתכן וירש את כסא המאמן במלחה. קטש, שכזכור אהב כשחקן לשחק מול אחד המגרשים החמים באירופה, יכול אף להצטרף כמאמן הבא של מחזיקת הגביע. הערב הצדדים נפגשו לפגישה ראשונה והמו"מ יימשך.

במידה וירושלים אכן תקבל את האישור שאכן היא תוכל להשתתף בגביע יול"ב בעונה הבאה, אז העӠיינים יתחילו לקבל קצב מהיר ביותר ויוכלו לראות כיצד התקציבים יתפזרו. 

שם נוסף שמוזכר להגיע, זהו שרון דרוקר. כזכור, דרוקר אימן את הפועל ירושלים בעונת 2004, והוביל אותה להישג הגדול מכולם, זכיה בגביע יול"ב.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק