פאר שוב הושפלה על חימר

שחר פאר הפסידה בפתיחת טורניר ברצלונה בשתי מערכות למדורגת 102 בעולם. פאר היתה מדורגת ראשונה בטורניר שמארגניו התגאו בעובדה שהסכימה להשתתף בו. פאר החליפה שוב מߐמן

יום שלישי 10 יוני 2008
מערכת TELESPORT

שחר פאר, הטניסאית מספר 1 של ישראל, החליטה שוב בצעד לא מחוייב המציאות להחליף את המאמנים, גבۨיאל אורפי ומרטינז הספרדים. המאמן החדש הוא מרטין רומק הסלובקי, בן 31. 

רומק יתחיל לעבוד עם פאר כבר מהשבוע הבא. פאר תרצה לחזור להצלחה שליוותה אותה בשנים האחרונות, אבל עם ההדרדרות האחרונה חלה ירידה בדירוג הישר למקום ה-25. פאר החליפה לא מעט ߞאמנים בשנה האחרונה, ב-2007 היא פטרה את עודד טיג וחוזה היגראס. 

פאר הודחה מברצלונה

לפני מספר שבועות התגאו מארגני טורניר ברצלונה בעובדה ששחר פאר, שדורגה אז במקום ה-18 בעולם, אישרה את השתתפותה בטורניר שמסיים את עונת החימר.

פאר ראתה בטורניר הזדמנות נוחה להרוויח עוד מעט כסף (סך פרסים של 170 אלף דולר), קצת ביטחון ואולי לזכות בתואר, מאחר שצמרת הטניס העולמית לא משתתפת בו. פאר דורגה ראשונה בטורניר והיריבה בסיבוב הראשון היתה נוריה לאגוסטרה-ויווס, המדורגת 1̰2 בעולם.

המשחק החל אתמול והופסק בגלל גשם במצב של 5:5. הבוקר הוא נמשך ופאר הפסידה במערכה הראשונה 5:7 ובשנייה 2:6.

כזכור,  פאר הודחה לפני שבועיים בסיבוב הראשון של הרולאן גארוס. בעקבות אותו הפסד ובעקבות היכולת הקטסטרופלית, פיטר۔ פאר את מאמניה גבריאל אורפי וקונצ'יטה מרטינז. היא התדרדרה למקום ה-25 בעולם ולא תעלה בדירוג בשבוע הבא.
 

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק