נתניה משפחה אחת גדולה

הבעלים של מכבי נתניה, דניאל יאמר נפגש עם נציגי האוהדים, כדי לגבש את הזהות והלכידות בין הקבוצה לקהל: העונה הקרובה היא שלכם. נתניה שוקלת לעבור ולשחק בהרצליה

יום שלישי 10 יוני 2008
אשר גולדברג

מכבי נתניה ממשיכה את הקו שבו החלה מאז שדניאל יאמר הגיע לקבוצה. היכולת לחבר בין הקהל לקבוצה, לשחקנים ואף לצוות הניהולי, כדי ליצור זהות וקולקטיב מאוחד שיתרום לשנים רבות.&ɮbsp;

היום (שלישי) נערכה פגישה בין הבעלים של מכבי נתניה, דניאל יאמר, הנהלת המועדון וחברי ההנהלה, קובי בלדב ואיציק גניש עם נציגי אוהדי הקבוצה. 

דניאל יאמר דיבר ופנה אל נציגי האוהדים, והכתיר אותם במובילים את העונה הבאה: "זאת לא העונה של לותר מתיאוס ולא שלנו, אלא העונה שלכם. אנחנו צריכים את האהבה והתשוקה שלכם, על מנת להיות דברים גדולים ונהיה חזקים". 

האוהדים נהנו לשמוע את הבעלים של הקבוצה מתבטא בצורה רגשית ואמוציונאלית כלפם. לאוהדים היߔ מאוד איכפת היכן ישחקו בעונה הבאה, האם באיצטדיון הקופסא, או במגרש אחר: "נכון שיש איחור בלוח הזמנים של בניית האיצטדיון החדש, אבל אסור להאשים את מרים, אנחנו נפתור את הבעיה ביחד". 

בינתיים חושבים על פיתרון, ייתכן כי המגרש הבא של הӧבוצה יהיה בהרצליה. במידה ואכן המהלך הזה יתקיים, מחירי המנויים ירדו ואף מחירי הכרטיסים וההסעות. יאמר לא הפסיק להחמיא למבקרים: "אני אוהב אתכם, אנחנו חייבים להיות ביחד. אנחנו משפחה אחת גדולה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק