חשש שפייזר גמר את העונה

בדיקת MRI העלתה ששחקן מכבי ת"א סובל מפגיעה בברך ועדיין לא ברור כמה זמן ייעדר. צביקה שרף אחרי הניצחון על אולימפיאקוס: אנחנו יותר טובים. דה רוסה עשוי לחזור

יום שישי 15 פברואר 2008
שלמה חסיד

עכשיו זה סופי: שחקן מכבי ת"א מרכוס פייזר לא יוכל לשחק נגד הפועל ירושלים ביום ראשון. פייזר עבר הבוקר בדיקת MRI שהעלתה שהוא סובל מפגיעה חמורה בברך ועדיין לא ידוע כמה זמן ייעדר, אולם לא נראה כי ישחק ביום חמישי מול ז'לגריס קובנה וקיים חשש כי לא יוכל לשחק עוד העונה.

פייזר היה שחקן שנוי במחלוקת בימי עודד קטש כמאמן הקבוצה, אול מאז מונה לתפקיד צביקה שרף, הפך פייזר יחד עם טרנס מוריס ויותם הלפרין לאחד משלושת השחקנים החשובים במכבי והיעדרותו עלולה להוות מכה קשה לצהובים. 

מכבי תבדוק אפשרות להחזיר את מוריליו דה רוסה ששוחרר אולם בכל מקרה אין מדובר בשחקן ברמתו של פייזר. לא ברור גם האם ניקולה וויצ'יץ' ישחק מול קובנה.

אלכס גרסיה שסדק את אפו ישחק מול ירושלים ביום ראשון.

שרף: "אנחנו יותר טובים"

אתמול ניצחה מכבי ת"א את אולימפיאקוס בפתיחת הטופ 16.


מאמנה של מכבי, צביקה שרף, אמר בסיום: בחצי הראשון ובייחוד ברבע השני היינו קטסטרופה. אחרי שסיימנו את המחצית בפיגור של נקודה אחת בלבד אמרתי לשחקנים "קיבלנו מתנה, זה היה צריך להיגמר בהפרש גבוה יותר לרעתנו. אנחנו פראיירים אם אנחנו לא מנצחים את המשחק כי אנחנו יותר טובים מהם".

 

וויל ביינום שחזר לעצמו מאז פרשת הדריסה אמר בסיום המשחק : "אנחנו ממש שמחים עשינו ניצחון גדול, נקווה בשבוע הבא בקובנה להבטיח את ההצלבה ולהמשיך לפיינל פור אבל לפני זה יש משחק לא פחות חשוב בירושלים ביום ראשון נקווה ששימחנו את האוהדים אחרי מה שקרה ביום חמישי שעבר".

במשחק נוסף בבית ניצחה ריאל מדריד את ז'לגריס קובנה 85:88. ביום חמישי הבא תשחק מכבי בקובנה.

צילום:maccabifans

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק