באיירן סחטה תיקו מאברדין

הקבוצה הבכירה ביותר בגביע אופ"א, באיירן מינכן, סיימה רק בתיקו 2:2 עם אברדין הסקוטית, בולטון - אתלטיקו מדריד 0:1. פירונטינה ניצחה בחוץ את רוזנבורג 1:0

יום שישי 15 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
 6 משחקים נוספים נערכו הערב בגביע אופ"א בדרך לשמינית הגמר. באיירן מינכן הצליחה להשיג תיקו 2:2 מול אברדין לאחר שכבר פיגרה פעמיים והעבירו את ההכרעה למשחק בגרמניה. 

במשחקים נוספים: בולטון ניצחה בבית את אתטלטיקו 1:0, פיורנטינה ניצחה 1:0 בחוץ את רוזנבורג, המבורג ניצחה בחוץ 3:1 את פ.צ. ציריך, טוטנהם ניצחה ב'צכיה את סלביה פראג 2:1, ובמשחק האחרון הערב בנפיקה ניצחה את נירנברג 1:0.

אברדין - באיירן מינכן 2:2

באיירן הגיעה למשחק בסקוטלנד ללא השוער הראשון אוליבר קאן שחלה בשפעת, מיכאל ראנסיג השוער השני החליף אותו וכבר בדקה ה-24 הראו החברים מבאיירן את חולשתם בהגנה, ווקר שלח כדור חזק מ-20 מטרים היישר לרשתם של הגרמנים. חמש דקות לאחר מכן קלוסה סיים מבצע יפייפה שלו ושל לוקה טוני והשווה את התוצאה 1:1.

מיקי אלוקו מאברדין קיבל כדור 4 דקות לפני סיום המחצית ולאחר מהלך יפייפה בעט מהאויר פנימה 2:1 לסקוטים. 10 דקות בתוך המחצית השניה פנדל לבאירן, לנגפילד עצר הדף את הכדור היישר לרגליו של בועט הפנדל, חאמיט אלטניטופ שהשתלטל על הריבאונד ובעט פנימה 2:2. ההכרעה עברה למשחק הגומלין בגרמניה, אברדין תנסה להפתיע גם בחוץ ולחולל סנסציה.

בולטון - אתלטיקו מדריד 0:1

בולטון אירחו את אתלטיקו מדריד באצטידיון הריבוק ללא תמיר כהן שלא נכלל בסגל הקבוצה למשחק. בדקה ה-73 נשארה אתלטיקו ב-10 שחקנים לאחר שסרחיו אגוארו הורחק בצהוב שני לאחר שדיבר יותר מידיי עם השופט. 

דקה לאחר מכן הסנגלי חאגי דיוף שחזר מאליפות וכבש 1:0. בולטון תצטרך לעבוד קשה מאד בגומלין כדי להעפיל לשלב הבא.  

רוזנבורג - פיורנטינה 1:0

פירונטינה שסיימה  שניה בשלב הבתים בגביא אופ"א ומועמדת רצינית מאד לרוץ עד הסוף בטרוניר עם שחקניה המנוסים במשחקים האירופים. האיטלקים אירחו את רוזנבורג שנשרה מהצ'פיונס ליג והסתפקו בשער שנכבש בדקה ה-16 של אדריאן מוטו הרומני שדחק מקרוב שער חוץ חשוב שנותן ייתרון גדול לאיטלקים לקראת הגומלין.

במשחקים נוספים: טוטנהם ניצחה בחוץ את סלאביה פראג 1:2. ברבאטוב כבש בדקה הרביעית, רובי קין הוסיף את השני בדקה ה-30 וסטריבהקה צימק בדקה ה-69. 

המבורג כבשה שלושה שערי חוץ בניצחון 3:1  על פ.צ. ציריך המחצית הראשונה הסתיימה בתיקו 0:0 את השניה פתח יארולים בדקה ה-49, אוליץ וטרוחובסקי הגדילו את הפער תוך 10 דקות ל3:0 (67,77), האסלי צימק בקדה ה-87.

 בנפיקה הסתפקה בניצחון 1:0 קטן על נירנברג במשחקו הראשון של תומאס פון היסן כמאמנם של הגרמנים. אריזה מאקוקולה כבש בדקה ה-43.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק