אחרי 20 שנה

הולנד וצרפת ייפגשו למשחק המרכזי של סוף השבוע ביורו 2008, ההולנדים רוצים ניצחון ולהעפיל לרבע הגמר 20 שנה אחרי הזכיה האחרונה בתואר הנכסף, אנחנו נמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורים השונים

יום שישי 13 יוני 2008
מערכת TELEɓPORT

כמו תמיד בטלספורט אנו נמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השונים, הפעם נתמקד במשחקי הסיבוב השני של בית ג', בית המוות של יורו 2008.


משחק מס' 62: אۙטליה - רומניה

איטליה, אלופת העולם והקבוצה המאכזבת ביותר של הסיבוב הראשון של אליפות אירופה תרצה לנסות ולהציל את הטורניר במשחק מול רומניה, הקבוצה החלשה יותר של בית המוות. איטליה זכתה להפסד הגדול ביותר שלה מזה -25 שנה במשחק הפתיחה מול הולנד לאחר התבוסה 0:3. 

האיטלקים לא יכולים להרשות לעצמם להפסיד מכיוון שהפסד משמעו הדחה מהאליפות. האיטלקים יכולים להתנחם בזה שגם באליפות העולם בשנת 1994 הצליחה הנבחרת האיטלקית להעפיל לגמר לאחר הפסד במשחק הפתיחה כך שבינתיים הכל פתוח לשחקניו של רוברטו דונדוני. 

ההימור שלנו לגבי המשחק הוא ניצחון של האיטלקים שלא ירשו לעצמם לחזור הביתה בשלב כלכך מוקדם של הטורניר. ההימור: 1 ביחס : 1.40


משחק מס' 76: הולנד - צרפת

עשרים שנה אחרי הזכיה של ואן באסטן ונבחרת הולנד ביורו 88 ירצה מרקו ואן באסטן לעשות זאת בשנית והפעם בתור מאמן הנבחרת ולהיות הראשון שזוכה באליפות אירופה גם כמאמן וגם כשחקן. כדי להשיג את התואר הנכסף חייבים ואן באסטן ונבחרת הולנۓ לנצח גם את נבחרת צרפת.

ההתקפה המצויינת של הולנד בראשות ואן ניסטלרוי נתנה הצגה מול איטליה ותרצה לעשות זאת בשנית מול הנבחרת הצרפתית שהציגה יכולת חלשה ביותר מול הרומנים במשחק הפתיחה שלהם ביורו.


ההימור שלנו לגבי המשחק הוא ניצӗון הולנדי נוסף בדרך לשלב רבע הגמר, הכדורגל ההולנדי יפייפה כתמיד ונעים לעין. הכדורגל המודרני של ואן באסטן יינצח את צרפת המאכזבת. ההימור: 1 ביחס: 2.10 

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק