יחי המחליפים

מכבי נתניה גברה על כפר סבא 1:2. צגאי העלה את נתניה ליתרון בדקה ה-51 לאחר שנכנס לשחק בדקה ה-50, גונזאלס השווה בדקה ה-62 לאחר שנכנס לשחק בדקה ה-53. קיויו, הרכש החדש, הוסיף שער בדקה ה-87

שבת 16 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
מכבי נתניה גברה הערב (שבת) על הפועל כפר סבא בתוצאה 1:2, במשחק במסגרת המחזור ה-20 בליגת העל.

יחיאל צגאי כבש ראשון לזכות נתניה בדקה ה-51. ביל גונזאלס קבע שיוויון 11 דקות לאחר מכן. פרנסיס קיויו כבש את שער הניצחון בדקה ה-87. 

היהלומים של ראובן ידעו  שמדובר במפגש קשה והניצחון צמצם את הפער מבית"ר ל-2 נקודות בלבד, זמנית לפחות. נתניה תפגוש במחזור הבא את האלופה מירושלים. 

בכפ"ס לא הצליחו לשחזר את ההישג מהמשחק בסיבוב הקודם מול נתניה, בו ניצחו 2-3. אלי אוחנה לא ערך שינויים בהרכב שסייים בתיקו 1:1 ב'דוחא' מול סכנין במחזור הקודם. 

מחצית ראשונה:

ברבע השעה הראשונה למשחק לא נרשמה ולו הזדמנות אחת ליד השערים.

בדקה ה-16, כדור חופשי לזכות כפ"ס. ישראלביץ' הרים את הכדור למרכז הרחבה, שטראובר יצא טוב וקלט את הכדור.

בדקה ה-22, כדור חופשי לזכות נתניה. דדי בן דיין בעט מחוץ למסגרת.

בדקה ה-26, מליקסון השאיר כדור על קו הרחבה לישראלביץ' לאחר דאבל פס ביניהם. האחרון בעט חלש החוצה.

בדקה ה-28, כדור קרן של ישראלביץ' נחת על ראשו של דה סילבה שנגח לשער. שטראובר זינק ולקח את הכדור. השוער הנתנייתי ממשיך לשמור על רשת נקייה.

בדקה ה-32, התקפה מתפרצת של המקומיים. בן לוז העביר כדור לישראלביץ', שהמשיך אותו בנגיעה לכיוון אבובקרי. האחרון בעט גבוה מעל השער.

מחצית שניה:

בדקה ה-51, יחיאל צגאי העלה את מכבי נתניה ל- 1:0. צגאי, שנכנס לשחק פחות מדקה לפני כן, כבש בנגיעה הראשונה שלו בכדור לאחר הגבהה של ימפולסקי מאגף שמאל.

בדקה ה-53, אלי אוחנה ביצע חילוף התקפי, כשהכניס לשחק את ביל גונזאלס במקומו של עידן שום.

בדקה ה-62, ביל גונזאלס השווה ל-1:1. גונזאלס, שנכנס כמחליף אף הוא, קיבל כדור לאחר חדירה נהדרת של מליקסון לרחבה, ומקרוב נגח פנימה.

בדקה ה-87, פרנסיס קיויו העלה את נתניה ל- 2:1.

הרכב כפ"ס: אוהד לויטה, אורי אוזן, גיל קין, דגלאס דה סילבה, לירה גונסאלבש, עידן שום (ביל גונזאלס 53'), יעוזה אבובקרי (אבי אבינו 89'), בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ', מאור מליקסון (לירון זרקו 82') וסמואל יבואה.

הרכב נתניה: לירן שטראובר, קלמי סבן, אבי סטרול, לואיס מרין, דדי בן דיין, אלמוג כהן, שניר גואטה (יחיאל צגאי 50'), דלה יימפולסקי, אובודו אוקוצ'ה, פרנסיס קיויו ותיירי טזאמטה (אמיר טגה 65').

איצטדיון לויטה, כפר סבא. 
שופט המשחק: איתן תבריזי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק