לא יספיק לטדי

מכבי חיפה ניצחה את בני יהודה בתוצאה 1:0 לאחר משחק חלש ורדום של שתי הקבוצות, גוסטבו בוקולי כבש לחיפה ביום הולדתו ה-30. בוקולי: "לא הולך לנו השנה, אבל אנחנו עדיין בתמונה"

שבת 16 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה ניצחה את בני יהודה בתוצאה 0:1 לאחר משחק חלש ורדום של שתי הקבוצות, יכולת כזו לא תספיק לחניכיו של רוני לוי ביום שלישי מול בית"ר ירושלים.

המחצית הראשונה היתה חלשה בעיקר ב-20 הדקות הראשונות של המשחק, איינוגבה שוערה של בני יהודה לא היה ערני כמו שאר שחקני קבוצתו ויצא עם הכדור אל מחוץ לרחבה בדקה ה-20  והשופט קינן פסק על בעיטה חופשית לחיפה. רוסו ניגש לכדור ובעט לא טוב לחוץ. 

בדקה 23, בוקולי העלה את חיפה ל0:1: איבוד כדור של לוקמן על סף הרחבה מגיע לקטן שמכניס את הכדור נפלא לבוקולי בתוך הרחבה וממרחק של 7 מטרים מהשער לא התקשה גוסטבו לגלגל בקלות פנימה. פאנטני חלוצה החדש של מכבי חיפה לא הרשים במהלך המשחק מלבד הזדמנות אחת: בדקה ה-45 הוא סידר לעצמו מצב בעיטה, ובעט חזק היישר לידיו של איינוגבה שהדף לקרן.

המחצית השניה היתה חלשה יותר, איינוגבה הרדום טעה שוב בדקה -85 ובעט כדור שוער מחוץ לרחבה, גוסטבו בוקולי ניגש לבעוט כדור חזק מאד, איינוגבה היה ערני לשם שינוי והדף לקרן.

בני יהודה יכולה הייתה להשוות בתוך תוספת הזמן, ביטון שלח כדור רוחב מצוין לכחלון שנכנס כמחליף, האחרון בעט בצורה רשלנית מעל השער. 

בסיום המשחק אמר רוני לוי, מאמן מכבי חיפה: " היה חסר לנו שקט עם הכדור, לא היינו חדים כדי לעשות 2:0. אנחנו מצפים מעצמנו ליכולת טובה יותר אבל הניצחון חשוב יותר.  אני חושב שסגל השחקנים שלנו השתנה מאד בשנה האחרונה וזה המחיר שלנו, חוסר היציבות". לוי גם התייחס למשחק קבוצתו מול בית"ר ביום שלישי ואמר :" אנחנו יודעים שהמשחק בטדי זה משהו אחר לגמרי ואני מקווה שהמעמד ירים אותנו ליכולת טובה יותר וגם שהתוצאה תהיה בהתאם"

 אלי כהן מאמן בני יהודה: "תפסנו את חיפה ביום חלש והיינו צריכים לתת 120 אחוז על מנת להוציא תוצאה טובה, אבל לא היה לנו מספיק ביטחון על מנת לעשות את השינוי.  היינו ראויים לנקודה, זו התקופה, ואנחנו נעשה הכל על מנת להשתפר. לא נרים ידיים מראש"

גוסטבו בוקולי, השחקן המצטיין במשחק אמר: הכי חשוב זה להשיג 3 נקודות, יש לנו שבועיים קשים מאד וזה שהתחלנו מניצחון זה טוב וחשוב, קשה להסביר את היכולת, אנחנו השחקנים רוצים לתת הכל בשביל הקבוצה והאוהדים, לא הולך לנו השנה אבל אנחנו עדיין בתמונה"

הרכבים:

מכבי חיפה:
ניר דוידוביץ', אייל משומר, אלון חרזי (שי מימון 47) , דייגו קרוסה, מסיללה, גוסטבו בוקולי, רנה לימה (ביראם כיאל, 65), ג'ובאני רוסו, יניב קטן (עומרי אפק 81), רנאטו, פאנטנאני

בני יהודה: איינוגבה, חיימוביץ', מרטינוביץ, בלדוט, קובאצ'יץ'  (אלירן אסאו, 68),  אברבאנל, מליחי כחלון (80), לוקמן (לירוי צעירי), ראלי, בארדו, ביטון.  

מחצית ראשונה:

דקה 20:
איינוגבה שוערה של בני יהודה מנסה לבעוט בעיטת שוער אבל הוא עושה את כאשר הוא גולש מחוץ לרחבה שלו, השופט אסף קינן מורה על כדור חופשי לזכות חיפה 16 מטרים מהשער.ג'ובאני רוסו בועט את הכדור בצורה לא טובה גבוה מעל השער 

דקה 23, בוקולי מעלה את חיפה ל0:1: איבוד כדור של לוקמן על סף הרחבה מגיע לקטן שמכניס נפלא את בוקולי בתוך הרחבה מרחק של 7 מטרים מהשער ובוקלי מגלגל בקלות פנימה.

דקה 27: הזדמנות ראשונה לפאנטיני במכבי חיפה לאחר מסירה טובה של ראנטו הדרום אפריקאי בועט מעל השער.

דקה 30:  אסי בלדוט משתלט על הכדור בתוך הרחבה מנסה לעבור את חרזי אבל מזוית קשה בועט מול דוידוביץ וחרזי לחוץ השופט פוסק על קרן לבני יהודה. 

דקה 45:  פאנטני מקבל כדור מרחק 18 מטרים מהשער, מסדר לעצמו מצב בעיטה, בועט חזק אבל איינוגבה הודף לקרן.

מחצית שניה

דקה 63: 
אברבאנל מרים כדור טוב לרחבה לאחר כדור חופשי, לוקמן נגח גבוה מעל השער.

דקה 85: פעם שניה במשחק, איינוגבה שוב בועט כדור שוער מחוץ לרחבה וכדור חופשי לחיפה 16 מטרים מהשער. בוקולי בועט פצצה אבל למרכז השער, איינוגבה הודף לקרן.

דקה 90:  רוסו מסדר לעצמו מצב בעיטה,טווח 25 מטרים מהשער בועט חזק, ואיינוגבה מזנק שוב כמו שצריך והודף לקרן.

דקה 90: שתי דקות בתוך תוספת הזמן, ביטון הוציא כדור רוחב נהדר לכחלון שבעט בצורה רעה ורשלנית עלה השער.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק