כבשו אך לא ניצחו

בלגית: אליניב ברדה הצליח לכבוש, אבל זה לא הפסיק כדי לנצח. גנק הפסידה 2:1 מול ווסטרלו בחוץ ונמצאת בבעיות. עומר גולן כבש בתיקו מול מכלן בחוץ. טורקית: סיבאס מצליחה ללא בלילי

שבת 16 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
יום מוצלח לנציגנו בבלגיה: אליניב ברדה כבש בהפסדה של גנק 2:1 מול ווסטרלו. גם עומר גולן תרם שער בתיקו 1:1 של לוקרן מול מכלן בחוץ. 

אליניב ברדה היה שותף 90 דקות ביחד עם ברק יצחקי ששיחק 89 דקות בהפסדה של גנק 2:1 בבית מול ווסטרלו בדקה ה-21 הצליחה המארחת לעלות ליתרון כאשר רוסטיינס כבש. היתרון החזיק בדיוק דקה, ואז הרגע הגדול של אליניב ברדה הגיע. החלוץ הישראלי הצליח לאזן את התוצאה. 

השוויון החזיק עד הדקה ה-81. דקלבר הצליח לכבוש את שער הניצחון עבור המארחת. זהו המשחק השישי ברציפות שגנק לא מנצחת. 

עומר גולן ממשיך לפרוח בלוקרן. קבוצתו אומנם סיימה בתיקו 1:1 מול מכלן, אבל הישראלי ממשיך להבקיע, ועשה זאת בדקה ה-73. גולן עצמו שיחק 90 דקות בהרכב.

טורקית: סיבאס מסתדרת ללא בלילי

המחזור ה-22 בטורקיה כבר החל אמש , עם הניצחון הענק 2:4 של פנרבחצ'ה מול ריזאספור. היום לעומת זאת, סיבאספור ללא פיני בלילי ממשיכה לדגדג את האלופה עם ניצחון 0:1 מול אופטאספור בחוץ. 

בטורקיה מאבק האליפות ממשיך לעניין. פיני בלילי, חלוצה הישראלי של סיאבספור אומנם לא שותף לו, אבל קבוצתו בהחלט כן. קבוצתו של בלילי עלתה ליתרון כבר בדקה החמישית כאשר מהמט אילדיז כבש שער יחיד. 

עוד קבוצה שמתקדמת בצמרת, זוהי בשיקטאש שניצחה 2:3 במשחק מרתק את אנקרספור. במצב של 2:2, לאחר שהאורחת השוותה בזכות צמד ענק של גוארדו (83,86) בסיום, הצליחה בשיקטאש לנצח בזכות שער בתוספת הזמן של איברהים טורומאן. 

מחר (ראשון) יושלם המחזור, כאשר גלאטסריי חייבת לנצח את קונייאספור בחוץ, כדי לצמצם פערים עם פנרבחצ'ה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק