0

היסטוריה בשלב הבתים?

בפעם הראשונה בתולדות ויורו, צפויה לנו דרמה גדולה. במקרה של תיקו בין טורקיה וצ'כיה העולה לרבע הגמר תיקבע בפנדלים. אנחנו נהיה כאן כדי להמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורים השונים.

שבת 14 יוני 2008
מערכת TELESPORT
כמו תמיד בטלספורט אנו נמליץ לכם על הדרך הבטӕחה להצליח בהימורי הווינר השונים, הפעם נתמקד בסיבוב האחרון והדרמתישל בית' א של יורו 2008.

משחק מס' 51: טורקיה - צ'כיה

טורקיה וצ'כיה ייפגשו למשחק האחרון שלהן בשלב הבתים ויילחמו ישירות אחת בשניה על העליה לשלב רבע הגߞר. טורקיה מגיעה למשחק מלאה במרץ לאחר הניצחון בדקה האחרונה של המשחק מול שוויץ. הצ'כים לעומת זאת מגיעים לאחר ההפסד לפורטוגל. 

הקבוצות יכנסו לאצטדיון ה'סטאד דה ז'נב' כאשר לשתיהן 3 נק', שני שערי חובה ו- 3 שערי זכות, במקרה של תיקו בסיום המשחק̠בין שתי הקבוצות ההכרעה תיקבע בפעם הראשונה בתולדות טורניר היורו בכדורי עונשין מ-11 מטרים.

ההימור שלנו לגבי המשחק הוא תוצאת תיקו בין שתי הקבוצות שעשו את אותם הדברים בדיוק מפתיחת הטורניר, והכרעה בכדורי עונשין. ההימור: X ביחס: 2.80.


משחק מס' 45: שוויץ - פורטוגל 

שוויץ עדיין בשלבי ההכרה והאכזבה הגדולה מההדחה המוקדמת כלכך מטורניר היורו, אבל לקובי קון ושחקניו יש עדיין מחוייבות נוספת, המשחק מול פורטוגל.  השוויצרים מקווים שפורטוגל שכבר ניצחה פעמיים בשני המשחקים הראשונים 0:2 את טורקיה במשחק הפתיחה, ו-1:3 על צ'כיה במשחק השני תגיע רגועה וכך יצליחו השוויצרים לזכות בניצחון ראשון ביורו, ניצחון של כבוד.

השוויצרים מגיעים כחיה פצועה לאחר המהפך הטורקי במשחק הקודם בדקה הߐחרונה של המשחק, ולא יוותרו כלכך בקלות למועמדת הבחירה ביותר לזכיה. זהו המשחק הראשון בין הקבוצות בטורניר גדול.

כאשר מסתכלים אחורה לפורטוגלים יתרון גדול על השוויצרים, ב-ששת המשחקים האחרונים בין הקבוצות ניצחה פורטוגל 3 פעמים וסיימה בתיקו 3 פעמים.Ӕהימור שלנו לגבי המשחק הוא ניצחון נוסף של רונאלדו ופורטוגל והצהרת כוונות ברורה לשלב רבע הגמר. ההימור: 2 ביחס : 1.85

בהצלחה למהמרים...

תגובות

טלספורט בפייסבוק