שניידר נחת. פרננדס מועמד

הבעלים של מכבי תל אביב נפגש עם ראשי המועדון בנושא ההערכות לעונה הבאה. טיבריוס דראו אמור לחתום, שמו של לואיס פרננדס מוזכר כמועמד לקבוצה ומה בקשר ללוין?

יום ראשון 17 פברואר 2008
אשר גולדברג

אלכס שניידר, הבעלים של מכבי תל אביב,  נחת בצהריים בישראל ואחרי מנוחה קצרה הוא נפגש עם אביב בושינסקי ועוזי שעיה לדיון בנושא ההערכות לעונה הבאה.

שניידר מבקש לשדרג את הקבוצה, כששמו של הצרפתי לואיס פרננדס מוזכר כמועמד המוביל להגיע לקרית שלום. ביינתים נחת גם מאמן הכושר הצרפתי, טיבריוס דראו, שגם הוא יפגש עם ראשי הקבוצה ואמור לחתום עד סיום העונה.

לוין בצוות עם מאמן זר?

במכבי תל אביב בטוחים בנושא הישארות הקבוצה בליגת העל בעונה הבאה. עובדה. מספר שעות לפני הדרבי הערב נגד הפועל ת"א, תתקיים פגישה בין הבעלים אלכסנדר שניידר, לאביב בושינסקי ועוזי שעיה. על סדר היום: ההיערכות לעונה הבאה. 

נכון לעכשיו, מכבי ת"א הולכת על מאמן זר בעל שיעור קומה. לראשי הקבוצה יש מספר שמות של מועמדים, שייבחנו לעומק במהלך השבועות הקרובים. אחד המועמדים הוא הצרפתי לואיס פרננדז, שאימן את בית"ר ירושלים.

המאמן הנוכחי, ניר לוין, זוכה לסימפטיה מכיוונו של הבעלים שניידר, שישוחח איתו לפני הדרבי. הכוונה הנוכחית היא להציע ללוין להישאר במערכת ובצוות המקצועי כעוזרו של מאמן זר, אם אכן יושלם המהלך.

לאנשי מכבי ת"א ברור, שהקבוצה הנוכחית אינה מתאימה לאירופה או למאבק על תואר האליפות. הכוונה להביא לפחות שני זרים חדשים ועוד שני ישראלים אשר מופיעים באירופה ועתידים לבקש לשוב הביתה. 

לשחקנים ברור שכישלון הערב בדרבי, יהפוך את המשחק בשבוע הקרוב בחוץ נגד הרצליה, לקרב נגד הירידה אל מתחת לקו האדום.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק