2

הכרעות בבית 2

בית 2 יגיע לשלב ההכרעה מחר, כאשר אוסטריה תפגוש את גרמניה, וקרואטיה, שכבר עלתה לשלב הבא, תשחק מול פולין

יום שני 16 יוני 2008
מערכת TELESPORT
בית 2 המרתק יגיע מחר לסיומו עם שני משחקים מכריעים. כמו בכל פעם, אנחנו נמליץ לכם על ההימור האידאלי והפעם: אוסטריה, המארחת, תנסה לעלות לשלב הבא על חשבון גרמניה ולחולל רעידת אדמה בכדורגל העולמי. ופולין, תנסה למצוא שאננות אצלȠהקרואטים, שהבטיחו מעשית את השתתפותם ברבע הגמר.

משחק מספר 73: אוסטריה- גרמניה

אוסטריה היא אחת משתי המערכות של הטורניר. במשחק האחרון הם הצליחו לכבוש שער שוויון בדקות הסיום של המשחק, מול פולין, ולהשאיר לעצמם סיߛוי לעלות לשלב הבא, אלא שבמשחק הנעילה של הבית הם פוגשים את גרמניה. גרמניה היא אחת הפייבוריטיות לזכות בטורניר בגלל סגל עמוק ואיכותי שכולל את מיכאל באלאק, לוקאס פודולסקי, מירוסלב קלוסה ועוד.

לאוסטריה יש אמנם את יתרון הביתיות אך אסור לשߛוח שמדובר במפגש בין הנבחרת החלשה ביורו לבין אחת הנבחרות החזקות ביורו, לפחות על הנייר. לא יהיו הפתעות ודרבי המדינות דוברות הגרמנית יסתיים בניצחון של הענקית הגרמנית.

ההימור:2 היחס:1.20


משחק מספרĠ78: פולין- קרואטיה

קרואטיה, הבטיחה למעשה את השתתפות בשלב הבא אחרי הניצחון ההיסטורי על גרמניה. גרמניה, כמובן הגיעה בתור פייבוריטית אך חניכיו של ביליץ', הפגינו משחק הקרב ולחימה והיו עדיפים על הגרמנים.

מנגד, מגיעים הפוӜנים, שבמשחק הקודם שמטו ניצחון מול אוסטריה, החלשה, בדקות הסיום.
השחקן היחיד שעושה רושם כמסוכן  בפולין הוא הברזילאי, גררו, אך לו לבדו יהיה קשה מול נבחרת קרואטית שלמה.

על פניו, נראה כי לקרואטים, שהבטיחו את עלייתם לרבע הגמר, אין ע۠יין במשחק והם יגיעו שאננים כמו שפורטוגל הגיעה למשחק מול שוייץ, אמש. מצד שני, אסור לשכח שנבחרת קרואטיה, מנעה את השתתפותה של אנגליה ביורו אחרי שניצחה אותה במשחק דומה, בו לא היה לה עניין מאחר והבטיחה את עלייתה. קרואטיה תנצח.

ההәמור:2 היחס:2.90
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק