2

דרמות לא רק ביורו

מוק' מונדיאל 2010: ערב המפגש בין ברזיל לארגנטיה, ברזיל הפסידה!בפרגוואי, ארגנטיה חילצה תיקו בדקות הסיום מול אקוודור בבית

יום שני 16 יוני 2008
מערכת TELESPORT
ברזיל במשבר. אם היה מי שחשב שההפסד לונצואלה במשחק הידידות  לפני כ-10 ימים היה מקרי, התבדה היום. הנבחרת של דונגה התארחה הלילה בפרߒוואי שמוליכה את הבית הדרום אמריקאי עם 100 אחוזי הצלחה. ברזיל הגיעה ללא קאקה הפצוע, אך כללה, בין היתר, את רוביניו, אנדרסון, דיגו ואדריאנו.

אך אלה, היו עובדי עצות מול הפרגוואים. רוקה סנטה קרוס העלה את המארחים ליתרון בדקה ה-26 (0:1). ע۝ פתיחת המחצית השנייה, האורחים נשארו בעשרה שחקנים אחרי שדריו וארון הורחק בצהוב שני אך זה לא הפריע לסלבאדור קניבאס, לנצל טעות של ז'וליו סזאר, השוער הברזילאי, בדקה ה-49 ולכבוש את השני עבור פרגוואי. היה זה השער שחתם את תוצאת המשחק. 

במשחק נוסף במסגרת הבית הדרום אמריקאי במוק' המונדיאל, אירחה ארגנטינה את אקוודור במונומנטל, בבואנוס איירס. ארגנטינה שלטה במחצית הראשונה אך רק חוסר ריכוז בחלק הקדמי מנע ממנה יתרון. המחצית הסתיימה ב-0:0.

במחצית השנייה עלו דווקא האורחים ליתרון. פېטריסיו אורוטראיה ניצל טעות בהגנה הארגנטינאית וכבש שער מרהיב מ-20 מטר. 1:0 לאקוודור.

ארגנטיה המשיכה ללחוץ על הדבשה במלוא העוצמה, ובדקה ה-93 פלאסיו, חלוצה של בוקה ג'וניורס שעלה כמחליף איזן את התוצאה. במשחק מול ברזיל, כנראה פלאסיו יפתח בהרכב בזכӕת השער הדרמטי בתוספת הזמן.

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק