ג'וניור ניצח שוב את הדרבי

הפועל ת"א הגיעה נחושה למשחק וניצחה את מכבי בדרבי התל-אביבי 3:1: טלקיסיקי בשער מדהים קבע 0:1 לאדומים. מסיקה השווה לאחר טעות של אנייימה. פאביו ג'וניור קבע את תוצאת המשחק עם שני שערים בדקות הסיום.

יום ראשון 17 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
הפועל ת"א ניצחה בדרבי התל-אביבי  1:3  מכבי ת"א. בלומפילד היה מלא, אלכסנדר שניידר ישב ביציע וצפה בקבוצתו מפסידה ומסתבכת בתחתית

המחצית הראשונה נפתחה בקצב טוב, שתי הקבוצות הגיעו למצבים וכבר בדקה ה-10 טלקיסקי ירה טיל מהאויר מ16 מטרים היישר לרשתו של יבריץ שרק הסתכל על הכדור חודר לרשת 0:1 להפועל.

בדקה ה-33 אניימה, שוערה של בני יהודה בטעות איומה יוצא מהשער ומשחק עם הכדור מחוץ לרחבה, השעור הגנאי הרחיק בצורה לא טובה היישר לרגליו של מסיקה שגילגל בצורה יפה מ-40 מטרים את הכדור לרשת 1:1.

המחצית השניה היתה חלשה יותר ושונה בהרבה מהמחצית הראשונה. בדקה ה-88 ראובן עובד ועומרי קנדה עם משחק צירופים יפה שהוביל לכדור רוחב מצויין היישר לרגליו של פאביו ג'וניור שכבש פעם שניה בדרבי 1:2 להפועל. 

3 דקות בתוך תוספת הזמן ג'וניור ניצל את עלייתו של יבריץ', שוערה של מכבי, להתקפה ומול שער ריק גילגל כדור שקיבל מטופוזאקוב 1:3. ניצחון אדום בדרבי.

הרכבים:

מכבי ת"א: דרגוסלאב יבריץ'; יובל שפונגין, משה מישאלוב, ג'ו ביסארה, ארז מסיקה; ליאור ג'אן, ג'ונתן אסוס, רודי חדד, אלן מסודי, דור מלול; יאניק קמנאן

הפועל ת"א:
  וינסנט אניימה; עמרי קנדה, וואליד באדיר, אלין טופוזאקוב, יגאל אנטבי; שי אבוטבול, מזואה אנסומבו, דימיטאר טלקיסקי, ביברס נאתכו, ברוך דגו; שלומי ארבייטמן

מחצית ראשונה

דקה 8:
ביבראס נאתכו בפעולה אישית יפה מסדר לעצמו עמדת בעיטה, אבל בועט חזק מעל השער.

דקה 10, טלקיסקי מעלה את הפועל ליתרון : טלקיסקי קיבל כדור מצוין 16 מטרים מהשער ובנגיעה אחת בועט מהאויר פנימה, שער מדהים, 1:0 להפועל.

דקה 33, מסיקה משווה.   טעות נוראית של אניימה לאחר משחק מיותר עם הכדור, השאיר אניימה את השער פרוץ לגמרי, הרחיק את הכדור בצורה רשלנית היישר לרגליו של מסיקה שמ-40 מטרים סובב את הכדור אל השער הריק, פנימה.

דקה 37: מכבי ממשיכה ללחוץ על הפועל, קמנאן מקבל את הכדור בתוך רחבת החמש ומזוית קשה בועט טוב ואניימה שהפעם היה ערני הודף לקרן.

מחצית שניה

דקה 51: 
חדד ניגש לבעוט כדור חופשי מצד ימין ואניימה קלט בקלות.

דקה 88, פאביו ג'וניור מעלה את הפועל ליתרון: משחק צירופים יפה בין עובד לקנדה שמכניס כדור רוחב מצוין לג'וניור שמכניע בקלות את יבריץ'.

דקה 90,פאביו ג'וניור מכריע:  עובד שולח כדור ארוך לכיוון השער של מכבי כדי לנצל את עלייתו של יבריץ להתקפה, טופזקאוב השתלט על הכדור ומסר  לג'וניור שבקלות כובש מול שער ריק.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק