ידעתי שג'וניור יעשה זאת

אלי גוטמן, מאמן הפועל ת"א היה מרוצה בסיום משחק הניצחון בדרבי 3:1 על מכבי ואמר לשחקנו פאביו ג'וניור שהחליף את ארביטמן במחצית שהוא הולך לנצח בשבילו את המשחק.

יום ראשון 17 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

בהפועל ת"א לא יכלו להסתיר בסיום משחק הניצחון הדרבי את השמחה. אלי גוטמן טען שהוא ידע שפאביו ג'וניור יינצח עבורו את המשחק.

גוטמן, מאמן הפועל אמר בסיום: "במחצית הוצאתי את שלומי כי הוא לא יכול היה לסחוב יותר, אמרתי לפאביו שהוא הולך לנצח את הדרבי והוא עשה את זה כמו שצריך , כל הקבוצה שיחקה כמו שצריך במחצית השניה. ברגע שניכנס לאוטובוס הראש כבר ביום שבת ואין לנו יותר מידי זמן לשמוח".

במכבי היו מאוכזבים מאד, ניר לוי מאמן מכבי אמר בסיום:" ברור שלהפסיד בדרבי זה לא כמו כל משחק, יש יוקרה שמונחת על הכף בייחוד שהפועל היא היריבה בתחתית,זה לא טוב.  הליגה נמשכת אנחנו נאסוף את עצמנו ונחזור לעצמנו".

יוסי אבוקסיס שרץ לחגוג עם האוהדים אמר: "אני לא זוכר סיומת כזו בדרבי, צריך לתת מילה טובה למחליפים שעלו מהספסל, עשו את העבודה ועזרו לנו לנצח" 

ברוך דגו, קשר הפועל ת"א :" כל השבוע דיברו על ההתקפה של מכבי, ומאיתנו קצת שכחו. היום הוכחנו שאנחנו יודעים לשחק כדורגל, עבדנו קשה כל השבוע וידענו שאנחנו חייבים ניצחון" דגו הוסיף ואמר: " אלוהים היה איתנו, ונקווה שבשבוע הבא מול חיפה נמשיך ככה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק