צו 8 למספר 8

בעקבות המפלה בדרבי של תל אביב, בקבוצה מקריית שלום חוששים כי ההפסד האכזרי יגרור אחריו מומנטום שלילי, גורמים בקבוצה לוחצים על אבי נימני לחזור לכר הדשא. שחקן בקבוצה: "החגיגות סביב הרכש מוקדמות מדי"

יום שני 18 פברואר 2008
אשר גולדברג
לאחר שמכבי ת"א ניצחה את בני יהודה במחזור שעבר, היו תקוות גדולות כי הרכש השתלם וכי הקבוצה הצהובה בדרך אל חוף מבטחים. אך לצערם של הצהובים, המכה הרצינית הגיעה אמש (ראשון) בדרבי מול האדומים, שהחזירו את הצהובים אל הקרקע, שהם רחוקים רק שתי נקודות מהקו האדום.

חניכיו של ניר לוין, לקחו מאוד קשה את ההפסד שהגיע בדקות הסיום, ויתרה מזאת את העובדה שהם רחוקים רק שתי נקודות מאשדוד המצויה מתחת לקו האדום. מכבי ת"א חוששת מהאפשרות שההפסד בדרבי ישפיע על השחקנים במשחק החשוב מול מכבי הרצליה במחזור הבא, דבר שיחשב למפלה.

אחד המאוכזבים הגדולים של הדרבי היה אלכס שניידר שלא הבין את חוסר האופי אותו הפגינו השחקנים, גורמים בקבוצה ניסו לתרץ את ההפסד לשניידר, אך טיעונים אלו לא שייכנעו את המיליארדר שהשקיע הרבה כסף בחלון ההעברות.

מספר 8 הישן והטוב, אבי נימני יתבקש לחזור לכר הדשא על מנת להנהיג את הקבוצה מכיוון שלטענתם של גורמים בקבוצה אין כיום דמות מובילה עם ניסיון שיעזור לקבוצה בדקות הלחץ, כמו שהיו הערב מול הפועל.

לאחר שהאחרון חשב כי יחזור לקראת סוף העונה למשחקים האחרונים, הסמל של הצהובים צפוי להגביר את קצב האימונים ולהיות כשיר למשחקים הבאים של הקבוצה.

לאחר שהציגו יכולות מרשימות בשני המחזורים האחרונים, הערב נשמעה ביקורת נוקבת על הזרים של הקבוצה שכשלו ברגע האמת, השחקנים שספגו את מרבית הטענות היו: חדד, אסוס וביזארה, שכשל מול פאביו ג'וניור ולא גילה מנהיגות לקראת הסיום.

שחקן במכבי סיכם: "החגיגה סביב שחקני הרכש היו מוקדמות מדי. חדד, אסוס וביזארה לא משמעותיים, כאשר המשחקים הם מול קבוצות שלא חוששות. חבל שניר לוין אינו מצליח להבין את תפקידו כמאמן".תגובות

9

טלספורט בפייסבוק