עכשיו יש תחרות בכדורסל

אהוד אולמרט, אירח את מחזיקת גביע המדינה, הפועל מגדל ירושלים בקבלת פנים חגיגית בעקבות הזכייה בגביע המדינה ואמר: שיניתם את פני הכדורסל בישראל"

יום שני 18 פברואר 2008

 ראש הממשלה, אהוד אולמרט, אירח היום בצהריים את מחזיקת גביע המדינה, הפועל מגדל ירושלים בקבלת פנים חגיגית בעקבות הזכייה בגביע המדינה. במהלך האירוע הוענקו לראש הממשלה מספר מתנות, ביניהם תמונה מיוחדת של הנפת הגביע עם הקדשה, וכן את היין הראש בסדרת יינות מוגבלת שהופקה על ידי ספונסר הקבוצה ייקב טפרברג 1870 לאחר הזכייה בגביע.

במהלך קבלת הפנים אמר ראש הממשלה: "אני מאוד מעריך את רוח הלחימה שלכם, את ההתלהבות וגם את הרוח המיוחדת שמאפיינת את קבוצת הפועל ירושלים. אתם שינhתם  את פני הכדורסל בישראל, היום לא מדובר על קבוצה אחת בלבד ויש תחרות, יצרתם מציאות חדשה".

ראש הממשלה אולמרט ניצל את ההזדמנות גם להקניט את שחקן הקבוצה ג'יימי ארנולד: "אני שייך לקבוצה של אנשים שליוותה את הקבוצה בתקופה בה היה פער גדול בין האמביציה להישגים. היום הפער הזה הצטמצם ואולי היה אפילו קטן יותר אלמלא הסל של ג'יימי ארנולד בגמר הפיינל פור בעונה שעברה".

"אני אומנם ראש הממשלה אבל אני ירושלמי וכשקבוצה מירושלים מביאה כבוד לעיר הזאת ולעם ישראל כולו זה עושה אותי מאושר. אני מקווה שתמשיכו כך" סיכם ראש הממשלה.

יו"ר הקבוצה, דני קליין, אמר במהלך קבלת הפנים: "כשאני מסתכל על הדברים שמחברים בין ראש הממשלה, בין דן שמיר וביני אני רואה את האמונה – האמונה בקבוצה, האמונה באנשים והאמונה בדרך. ראש הממשלה ידע תמיד לעמוד ברגעים הקשים לצד הקבוצה ולצידי באופן אישי ובמקרים מסויימים, אלמלא תמיכתו, אני בספק אם היינו חווים את אותם רגעים בלתי נשכחים".

"אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות לך על תמיכתך, על עזרתך, על אמונתך ולהגיד לך כי אני ועוד רבים כמוני מאמינים בדרכך ורוצים לראות אותך עוד שנים רבות מנהיג אותנו ועמוד בראשנו" הוסיף קליין.

גם יו"ר חברת מגדל, אהרן פוגל, נשא דברים: "אנחנו בחברת מגדל התחלנו עם הקבוצה בתקופת האינתיפאדה, בחירה שנעשתה מתוך רצון להעלות את המורל בעיר. היום אנחנו מזדהים עם הצלחה ועדיין יש שתי הזדמנויות להגיע לפה לפחות פעם נוספת העונה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק